Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem bánt hogy már nem...

Csak engem bánt hogy már nem élhetünk a múltban úgy értem a kalandozás éveiben 1000 es években?

Figyelt kérdés
nem tudom de én nagyon harcolnék nagy csatákban

2018. jún. 24. 21:48
 1/7 anonim válasza:

Én legszívesebben a középkorban élnék 1000 és 1300 között. Állítólag az jobb volt, mint minden a Pestis kezdetétől az 1300-as években egészen a XX. századig, és akkoriban még az időjárás is melegebb volt.


A közhiedelemmel ellentétben az, hogy az emberek elkezdtek nem fürödni és helyette parfümöket használni, meg boszorkányokat elégetni az nem a középkorra jellemző, hanem a kora-újkorra pl. 1500-1600-as évekre.


Nagy Károly Frank király minden bizonnyal jobb szagú volt, mint George Washington például!

2018. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én legszívesebben egy első vh.-ban harcolnék ://
2018. jún. 24. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Menjetek el katonának, ha annyira harcolni akartok. De ha az első 3 másodpercben egy gránát leviszi mindkét lábatok, akkor ne gyertek sírni.
2018. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne sirasson engem édes jó apám
2018. jún. 24. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ekkora igényed van városokat, kolostorokat feldúlni és civileket gyilkolni, valami számítógépes játékban tedd...
2018. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mehetek katonának mert rossz az egyik szemem semmit sem látok vele, ezért volt jobb régen..
2018. jún. 29. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Menj ki a nyóckerbe egy késsel a kezedben, ugass be az egyik cigónak és máris kész a saját kis csatád. Két perc alatt kihúzzák belőled a beleidet és elvágják a torkod, aztán fetrenghetsz a sárban a saját véredben fulldokolva. Ha turbánt képzelsz a cigók fejére, akkor megvan a teljesen autentikus magyar-török csata élmény. Sok sikert :)
2018. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!