Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egyedül vagytok otthon...

Amikor egyedül vagytok otthon és éjjel felébredtek arra, hogy valaki lenyomja az ajtókilincseteket a szobában vagy a bejárati ajtón, nagyon berezelnétek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 22:21
 1/7 anonim válasza:
Ez a kérdés szerintem rossz helyre ment.... 😊😕
2018. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz helyen van a kérdés

Egyébként nem

Kulcsra van zárva és elvan fordítva benne a kulcs illetve van pár viztonsági zár a szoba ajtón szóval csak az jut be akit én akarok beengedni

24N

2018. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Viszont ez a kulcs szó

Ez nem semmi

Nem ismerek olyat akinek erre felállna a pötse

2018. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
A bejárati ajtóson nem, a szobaajtón kicsit csodálkoznék. De voltak már nálunk fura dolgok, szóval amíg nem lebegnek a tárgyak meg hagy aludni a cucc, addig leszarom.
2018. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kelnék fel rá
2018. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak erre. Ablak alatt építkezés van pár hete. Törik fel a betont, dolgoznak a gépek, de nem zavar alvás közben.

Viszont ha valaki benyit az ajtón akkor azt mindegy milyen halkan teszi valahogy megérzem és felkelek rá.


Így belegondolva azért lehet mert anyám ha úgy keltett suli elött hogy ha nem válaszoltam neki akkor letépte rólam a takarót és kiabálva kinyitotta az ablakot hogy jöjjön be a "friss levegő". Szóval megtanultam hogyha már a keze a kilincsen kipattan a szemem és szólok hogy fent vagyok. És ez még felnőttként is így van. Bárki csak a kilincsre teszi a kezét már fenn is vagyok.

2018. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bejárati ajtón nem lepődnék meg, panelban lakom, tökegyforma minden emelet, van, hogy az ember eltéveszti (pláne ha hajnalban jön haza, piásan).

A szobaajtónál viszont fosnék.

2018. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!