Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit adjak a paromnak szulinapj...

Mit adjak a paromnak szulinapjara?

Figyelt kérdés

Most vasarnap lesz a szuletesnapja.

Programot szeretnek csinalni vele viszont csak 10.000Ft-om lenne ra.

A torta mar meg van szoval arra nem kell kolteni viszont nem tudom mit adjak ezen kivul neki.

Arra gondoltam,hogy elviszem valamerre..de merre?

O engem konkretan Olaszorszagba,Velencebe vitt el.

Most ezt en hogy ubereljem?:/

22/L


2018. jún. 28. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Neked kéne annyira ismerned, hogy tudd, minek örülne! Milyen kapcsolat ez, hogy idegeneket kell megkérdezni, mit vegyél neki?
2018. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyilvan ismerem b**szki.. csak korulbelul minden ertelmes ajandekotletet ellottem mar miota egyutt vagyunk.

Gondoltam kaladparkozasra de nem szereti az ilyen maszos torteneteket.

Szinhazba alkalom nelkul is jarunk,ahogy etterembe is.

Mozizni is rengetegszer megyunk.

Gondoltam wellness hetvegere de az baromi draga es en nem keresek ugy mint o.

2018. jún. 28. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól még gáz, hogy Gy.k.-n kell ezt megkérdezni.

Ha én most azt írom, vidd el illegális kutyaviadalra, akkor oda fogod vinni?

2018. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Elméletileg te is felnőtt ember vagy és mégse tudod mit vegyél a pasidnak. Na ez a gáz. Egy ilyen oldalon kérdezni ilyet...

Hogy übereld Velencét? Hát babám ha te ezen agyalsz akkor jó szar kapcsolatotok lehet amiben minden az ilyen szarságokra épül.

Az én barátom egy szaros csokinak is tudna örülni mert nálunk nem az számít milyen drága és menő ajit kap a másik pedig megtehetnénk...

2018. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki egy aortát, mert az szívből jön:)
2018. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De komolyan csütörtök reggel jut eszedbe, hogy vasárnapra ajándék kell, de még azt sem tudod, hogy minek örülne igazán? Az én páromnak július végén lesz szülinapja, de április óta spórolok rá, hogy normális meglepetéssel készüljek, és már régesrég tudom, hogy mi lesz az, mert beszélgetés közben az ember csak megemlít 1-1 dolgot, hogy mi tetszik neki.


Na mindegy, azért adok egy tippet, bár ennyi idő alatt nem tudom, mennyire tudod kivitelezni: gyorsan írj a haverjainak, szervezz egy meglepetésbulit vagy magadhoz, vagy ha van a közelben valami szép hely ami alkalmas egy piknikre, tópart, park... A kedvesed arra biztosan nem számít. Az ajándékpénzből vegyél akkor piákat, esetleg a vendégek is hozhatnak 1-1 üveg valamit, te meg süss 1-2 tepsi sajtos rágcsát, islert, ilyeneket, aztán jó kis emlék lesz belőle.

2018. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anal? :)

Vagy valami egzotikus kikötözősdi! :)

Esetleg szerepjáték!

Vagy egy hétvége pucéron! :D

Tuti siker, Velencénél is jobb!

2018. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!