Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha nem...

Szerintetek nagyon gáz ha nem vettem ajándékot a párom diplomaosztójára?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2018. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Legalabb valami aprosaggal illene meglepni.
2018. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen apróságot vegyek?
2018. jún. 29. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ezért sem jó az ajándékozás. Neked fejfájást okoz, hogy mit vegyél, neki meg fejfájást okoz eljátszani, hogy örül neki.

Én azt tartom a legkorrektebbnek, ha már a kapcsolat elején megállapodunk abban, hogy soha semmilyen ajándékot nem veszünk egymásnak. Ezáltal egy csomó hamisságtól kíméljük meg magunkat, ezáltal őszintébb a kapcsolatunk.

Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, amit mondtam, de most esetedben is látszik, hogy nincs ötleted, és azt fogod venni, amit mások tanácsolnak neked. Ezáltal máris van egy hamisságfaktor az ajándékozásban, amit a párod is érezni fog, de ugyebár ajándékról véleményt nyilvánítani nem illendő, ezért el kell játszani a hálást, és máris a színházban vagyunk, holott elvileg ez egy párkapcsolat.

2018. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, valamit aminek orülne, legalabb vmi virag vagy mittudomen.
2018. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De, az ajandekozas nagyon jo.


Szerintem is jo a virag egy lanynak, vagy egy uveg bor egy fiunak. Vagy fenykepalbum vagy barmi ilyesmi. Nem is tul maceras es nem is tul draga egyik sem.

2018. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért valami aprósággal meglepném, vagy elvinném ebédelni/vacsorázni.
2018. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy virágot igazán megérdemelne....
2018. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként
2018. jún. 29. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Az az igazán gáz, hogy ezt meg kell kérdezned és nem tudod magadtól...


Én rühellem az ajándékozás és egymás megünneplését minden formában (nem részletezem, volt 30 évem megutálni), egyszerűen rosszul vagyok tőle, szó szerint.

Ettől függetlenül ez a bevett szokás, és az illem. A gesztus a lényeg.

És egy diplomaosztó után az sem játszik, hogy átkötöd magad piros masnival egy tangában...

2018. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!