Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem hat úgy mintha a...

Csak nekem hat úgy mintha a női jogok erőltetésével azt is elértük volna, hogy nagyobb anyagi felelősseget tettünk a gyengébbik nemre? Ill. ők magukra v. ahogy nézzük.

Figyelt kérdés
Pedig szerintem nem egyenlők az esélyek a végezhető munka és a kereshető pénz tekintetében.
2018. jún. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
a nők nem gyengék !!!
2018. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?
2018. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Inkább elvettünk a férfiak túl nagy terhéből. Nem kell már beleroppanniuk, hogy eltartsanak egyedül egy egész családot, ha ketten is keresnek. Nem történik katasztrófa, ha átmenetileg nem keresnek, többet lehetnek a családdal... Szerintem ez nem rossz.
2018. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1, "nem egyenlők az esélyek a végezhető munka és a kereshető pénz tekintetében": ez igaz, de;

2, A pénzkérdés úgy gondolom egyformán jelenik meg a két nemnél: van, akinek Dárius kincse is kevés lenne, van, aki megelégszik azzal, amivel rendelkezik. Így tehát önmaguk döntik el, melyik verzió jön be nekik.

2018. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan szakmák ahol a nők sokkal jobban tudnak keresni mint a férfiak. Pl.pincér.A nők mindig több borravalót kapnak stb.
2018. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jobban is kifejthetted volna a kérdést, de miért gond a felelősség? Én élvezem, hogy nem vagyok egy magatehetetlen kis csipszar, aki felett hatalma van másoknak. Miért, kérdező, téged talán zavar, ha felelősséget raknak a nyakadba?


(A "gyengébbik nem" kifejezésre meg mindig a számba hányok egy kicsit szóval KÖNYÖRGÖM hagyjátok már abba...

[link]


[link]

)

2018. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem érdekel senki hisztije!

Nem írtam sehol, hogy a nők gyengék..

Az első link egy összemérési területet emel ki a millióból

A második link meg fura, hogy nem akadt fenn a saját szűrődön :)

az 5000 éve élt nőt a mai férfival összevetni miért releváns?

állítsd szembe a régit a régivel és a mait a maival

2018. jún. 30. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, hogy a nőknek is van már saját pénzük.
2018. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!