Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez már beteges?

Ez már beteges?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 1 hónap múlva 17 és egyszerűen nagyon félek a horrorfilmektől. A 16 karikás filmeket sem tudom nézni. Mi lehet ennek az oka?

2018. júl. 5. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet , hogy rossz emléked van az ilyen filmekkel kapcsolatban . Nézz a haverjaiddal de csak a közeli barátaiddal akik nem röhögnek ki ha látják , hogy félsz és idővel "kiégsz" vagy legalábbis nem fogsz annyira félni . Én úgy győztem le az ilyen félelmemet , hogy mindig azt mondogattam "ez csak egy film , ezt megírták és leforgatták , ez nem valódi ,mindenre van reális magyarázat " Remélem segítettem , szép estét , és sok sikert :) 16/l
2018. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ne aggódj én is fosok a horror filmektől. :D

Viszont nem is akarok nézni horrort, tökéletesen megvagyok nélküle, szóval ne aggódj nem vagy egyedül.

17L

2018. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteges? én 30 feletti férfi vagyok, de kell két hónap mire lelkiekben ráveszem magam hogy megnézzem a Fűrészt. a legutolsó részét pedig még nem is birtam rávenni magam hogy megnézzem. sőt, azt is észrevettem, minél idősebb vagyok, annál inkább nem akarom az agyam horrorfilmekkel kínozni. inkább egészségesnek mondanám. kiskoromban is volt pár horror amitől paráztam. meg az ufóktól is hogy elvisznek :D

van aki nem szereti az ilyen filmeket, nincs ebben semmi extra. feleségem se néz háborús vagy ilyen filmeket amikben embereket kínoznak.

2018. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem beteges, mivel a horrorfilm nézés nem létszükséglet.
2018. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én imádom a jó horrorokat, de nem tartom cikinek, ha valaki nem szereti őket, fél tőlük..Ezért csinálják őket :) Sőt, a legtöbb ismerősöm horrorfilmnézés címszóval beül a film elé és 2 percenként nyomatják az okoskodásukat, hogy "Jajj há perszeee, én tuti be nem mentem vóna odaa", meg mindig közlik, hogy ez nem is volt ijesztő, lehetett előre tudni, hogy mi fog történni, stb..Nem képesek beleélni magukat a szituációba, egy kanapén elterülve, popcornt zabálva még jó, hogy nem ijed meg attól, hogy valaki a filmben pl. épp egy sorozatgyilkos elől menekül..

Szóval ezzel csak azt akartam, hogy ha félsz ezektől a filmektől, valószínűleg beleéled magad a szituációba, ami szerintem csak jó :D

Ezen kívül ha megnyugtat, a baráti társaságomban én vagyok az egyetlen, aki szereti a horrorokat (20+-osok vagyunk...), és amikor adnak valami horrort vagy thrillert, ami érdekelne, a barátnőim egyből rávágják, hogy ők tuti nem nézik meg, de Disney mesék élőszereplős gagyi változataira, meg hasonló hülyeségekre meg elmennek :D Szerintem ez gázabb.

2018. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Őszintén én sem rajongok az ilyen filmekért! Mindenki más filmeket szeret. Úgy látszik hogy te ezt a műfajt nem igazán kedveled! Ennek nagyon sok oka lehet! Lehet hogy csak egyszerűen nem annyira bírod az ilyen filmeket,nem szeretsz megijedni, de lehet hogy majd egyszer látsz ezek közül egy jobb filmet és majd felkelti az érdeklődésedet! Igazából én most láttam életem első horrorát de nem nagyon akarok többet nézni! Ha nem akarod akkor ne nézd! Ez nem betegség, egyszerűen csak mást szeretsz
2018. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi gond. Én 14 éves koromig rettegtem a leggyengébb horror epizódoktól is, rémálmokat okoztak és pánikrohamaim voltak miatta a sötétben.

Azonban 15 éves koromban hatalmas fordulatot vett a személyiségem, és most már nem tudom elképzelni az életem ilyen filmek nélkül:D Egyfajta lelki megnyugvást okoz a vér, a kín, a szenvedés látványa.

2018. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!