Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy felismert...

Volt már olyan, hogy felismerted, hogy rólad írták az adott kérdést, te voltál a "főszereplő"?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltál?
2018. júl. 6. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

CSak azt, amikor más ír ki kérdést egy előző téma alapján, pl dühös a pontok miatt. "Miért pontozzák le a trollok (értsd más állásponton lévő userek) az értelmes válaszokat?"

Rólam nem írnak, mert nem kérdezek. Arra van a gugli.

2018. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Nálam már előfordult párszor olyan eset, amikor magamra ismertem a kérdésben írottak alapján.


Először meglepődtem, aztán pedig kíváncsiskodni kezdtem. Írtam egy privát üzenetet a kérdés kiírójának, amiben kicsit kérdezősködni kezdtem.


Aztán mindig az lett a vége, hogy hülyének nézett a kérdező, mert nem ismert, és nem rólam szólt a kérdés. Viszont kísérteties volt a hasonlóság. :D

2018. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Persze, szokott ilyen lenni. Válaszolok a feltett kérdésre. :)
2018. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen volt.A tesóm írta ki és elhordott minden szörnyetegnemk pedig nem igaz csak magát akarta fényezni .

Kicsit rosszul esett,de nem mondtam el neki,hogy tudom te írtad ki szerintem azt sem tudja,hogy láttam a kérdést.

2018. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Itt még soha. De egyszer volt olyan, hogy egy idegen lány blogját olvasgattam, amikor odaértem egy olyan bejegyzéshez, ami rólam szólt. Összevesztünk egy hűtlenségről szóló cikk alatt, ahol én a hűség mellett foglaltam állást, míg ő arról áradozott, hogy nős pasival dugatja magát, és az neki jó. Nem reagáltam sehogy, mert abban a blogban kiöntötte a lelkét, én már évekkel később olvastam, tehát az összeveszésünk is évekkel korábban volt, és a jelenben éppen őt csalta a férje, legalábbis erre gyanakodott, mert ővele nem szexelt hónapok óta, viszont nagyon dugdosta előle a telefont, és folyton a bezárt ablakokat a laptopján, amikor a lány a szobába lépett. Földön fekvőbe pedig nem rúgunk bele, ezért nem jeleztem neki sehogy, hogy ki vagyok én.
2018. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Olyan viszont már előfordult, hogy kiírtam egy kérdést, nem magánéletit, hanem egy kiskutyával kapcsolatban, akinek Mázli a neve, és elgondolkodtam, jesszus mariska, mi van, ha pont gyakorizik az érintett és ráismer, hogy én írtam a kérdést. Pedig csak örültem egy mentett kutyusnak, ide pedig kiírtam egy vele kapcsolatos kérdést.

Ezért nem írok személyes dolgokat. Fordítva esélyt sem adok rá, akik annyira ismernek, hogy szinte mindent tudnak rólam, ők nem GYK-znak.

2018. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, egy srác akivel régebben itt tartottam a kapcsolatot írt ki rólam kérdést.
2018. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majdnem igen, de csak majdnem.
2018. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint #7-es. Kiírt itt egy felhasználó rólam (velem kapcsolatban) egy kérdést, amit rögtön felismertem, ahelyett, hogy tőlem kérdezte volna meg.
2018. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csajom itt kérdezte, hogy megcsaljon-e, meg kitálalta a kapcsolatunkat. Neki már csak a kényelemről meg a pénzről szólt a kapcsolatunk. Leírta, hogy mikor szeretné megtenni stb, nekem meg adta a szerelmes kislányt. Aztán a válaszolók szétszedték, de úgy döntött megcsal. Meg is lépte. Amikor jött haza, a kulcsa már nem nyitotta a lakásomat, a cuccait kiraktam egy kerekes bőröndbe meg szatyorba. Csöngetett meg hivogatott én meg úgy tettem, mintha nem lennék a lakásban. Az ajtóm előtt állva végighivogatott mimdenkit a családjából, még a szeretőjét is, hogy valaki menjen érte. Aztán láttam később egy kiírt kérdését, hogy mit csináljon éjszaka, nem tud hazamenni stb. Hajnalig ült valami állomáson. Elég szarul éreztem magam.
2018. júl. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!