Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dohányzó emberkék, utcan...

Dohányzó emberkék, utcan elnyomjatok valahol a csikket, siman eldobjatok, vagy eltapossátok?

Figyelt kérdés
Nem dohanyzok,ne kössenek bele a kérdésbe!
2018. júl. 8. 15:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
25%
Siman eldobom,ha erős szél fúj,akkor ralepek,nehogy a parazst miatt valami begyulladjon
2018. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Keresek egy csatornanyílást és beledobom.
2018. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha setalok megvarom amig lesz kuka es elnyomom.

Ha allok pl munkahelyi 5p cigiszunet utcan es nincs ott kuka, ledobom es eltaposom.

Sosem dobom el ugy, hogy ne taposnam el utana.

Es csak vegso esetben dobom el.

2018. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Odamegyek egy szemeteshez, ahol elnyomom és beledobom. Előbb-utóbb lesz olyan. Vagy esetleg csatornába dobom.
2018. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor dobom el, ha nincs a kozelben kuka. El szoktam nyomni vagy taposni mindig, foleg igy nyaron, nehogy kigyulladjon a szaraz fu vagy barmi.
2018. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bedobom egy kukába, ha nincs a közelben és pl menet közben vagyok akkor viszem ameddig találok egyet. Vagy elnyomom cipőtalpon és betekerem zsepibe, ahol tudom kidobom. De pl Árpád hídnál volt, hogy lyukas volt a kuka alja...na ott eldobtam, nem érdekelt. De mindig jól elnyomom, nehogy tüzet okozzak.
2018. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gugu Gabor ***** válasza:

elnyomom vagy "kinyomom belőle a parazsat" és azt taposom el.

A csikk megy a kukába vagy ha az nincs akkor csatorna nyílásba.

2018. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utcán nem dohányzom, kizárólag otthon, és olyan helyen, ahol le tudok ülni és van hamutartó.
2018. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mint a 8-as válaszoló.
2018. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben kuka, ahova le tudom nyomni, akkor oda, ha nincsen akkor csak ledobom azt eltaposom.
2018. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!