Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valahol akad...

Mit tegyek? Valahol akad olyan aki segítene nekem ebben?

Figyelt kérdés
Sikerült egy nagyon nagyon szemét fiúval összeakadnom, aki nagyon csúnyán átejtett. Nem szoktam bosszút állni senkin, de most úgy érzem csak az nyugtatna meg.Tudom, hogy most azok a válaszok jönnek majd, hogy megérdemeltem, hogy átvágott, és hogy semmi értelme nincsen bosszút állni, de nem tudok megnyugodni, csak ha ő is átéli azt amit én. Az a lenne a tervem, hogy össze kellene szűrnie a levet egy lánnyal, aki utána csúnyán lapátra tenné, ahogy ő tett velem.
2018. júl. 9. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemelted meg, a csávó egy gyökér volt. Ég az egód és szégyent érzel, pedig a srác a retardált itt a sztoriban. Viszont pont ő nem érdemli meg, hogy egy fikarcnyival is több energiát és időt szánj rá, még ha szerinted jót is tenne neked a szenvedése. Ami megtörtént, nem tudod kitörölni, hiába teszel valami egyenlően rosszat cserébe. Lehet akkor jól fog esni egy pillanatra, de a korábbi emlék nem törlődik, újra és újra átéled, mert nagy sebet hagyott - közben viszont lehet magadnak is csalódást okozol azzal, hogy lealacsonyodsz a szintjére.


Túl kell ezen lépni, elfelejteni, új embereket megismerni, bármennyire is fájt. Ha nem így teszel, beleragadsz abba a pillanatba és az irányítja a továbbiakban az életed. Sajnos sok hülye ember van, ismerek olyan kemény sztorikat szimpla randizásról, hogy a szégyenmérő erősen kiakadna. Egy enyhébb pl., mikor vacsoránál kikéredzkedik valaki a mosdóba, majd kimászik a kis ablakán, hogy úgy meneküljön el, ahelyett hogy egyszerűen lezárta volna az estét és elköszön. Ez egy baromi megalázó élmény, amin agyalhatsz és dühönghetsz egész életedben, eljátszhatod fordítva is átverve őt, de ugyanolyan rosszul fog esni, ami kihathat a jövőbeli találkáidra, ismerkedéseidre. Vagy teheted azt, hogy elismered az ostobaságát, de azt is felismered, hogy ez csak egy ember volt és a világon kicsit többen élnek.

2018. júl. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ez nagyon nevetséges. Te voltál a hibás, ha hagyod magad szépfiúkkal kihasználni. Azt hiszed az neki bosszú lenne, ha megfektetne egy másik lányt, aki utána kidobja? Hol érdekelné, ha másnap találna egy újabbat?
2018. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az a "szépfiú" fajta. Lehet, hogy én vagyok a naív, hogy nem láttam át rajta,de akárkinek meséltem róla senki sem gyanította, hogy ez lesz. Elég ügyesen kavarta a kártyákat. Csak az a gond, hogy mindig ebbe a csapdába esem, úgy tűnik bennem nem lát többet senki sem, pedig nem gondolom, hogy úgy viselkednék vagy öltöznék vagy gondolkodnék ami azt sugározná, hogy engem csak ki kell használni. Teljesen kétségbe vagyok esve..
2018. júl. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!