Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "elfogadh...

Szerintetek mennyire "elfogadható" egy ilyen helyzet? Ti benne lennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

A helyzet nem velem történt, csak elméleti jellegű. Szóval, ti aludnátok veletek azonos neművel, úgy hogy nem vonzódtok hozzá? Például ha férfiként nem a saját nemedhez vonzódsz, aludnál egy másik férfival (aki szintén nem vonzódik hozzád)? Vagy zavarna a szituáció?

És mi a helyzet azzal ha például egy leszbikus lány alszik együtt egy hetero pasival? Ti ezt mennyire tartjátok normálisnak vagy ti benne lennétek?


2018. júl. 12. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Most a kérdésben egyszeri alkalomra/alkalmakra gondolok, ha nincs más mód alvásra. Például elszállásolja egyik a másikat, de csak egy ágy van. Vagy ha esetleg elutaznak valahova de máshogy nincs mód aludni.


Elméleti kérdés, csak érdekelnek a vélemények. Nekem ezek elég furcsa szituációk, nem hiszem hogy lenne vonzódás meg ilyesmi mögötte, de attól még nekem például furcsa és nem szimpatikus megoldás lenne.

2018. júl. 12. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom akkor igen,amúgy nem alszom idegennel.
2018. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha barátom nálam is oké, sőt előfordult már többször, hogy hely hiány miatt egy ágyban aludtam valamelyik barátnőmmel. Ha jóba vagytok, és egyikőtök se akar többet a másiktól szerintem teljesen okés a dolog.
2018. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet azzal ha például egy leszbikus nő alszik hetero férfival? Vagy hetero nő meleg pasival? Nektek kellemetlen lenne a helyzet, vagy ez is elfogadható? Ezen az oldalon is volt aki azt írta, hogy neki zavaró lenne, érdekel más hogy állna hozzá.

És ha például a párod lenne ilyen helyzetben mit szólnál? Például ha a párod egy hetero férfi és leszbi nővel aludna? Vagy fordítva.... Az sem zavarna, mivel nem vonzódnak úgyse egymáshoz vagy zavarna azért?

2018. júl. 12. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Biszexuális lányként írom, hogy egyáltalán nem okozott gondot, mikor a legjobb barátnőmnél aludtam, ketten egy ágyban. Nem volt kellemetlen egyikünk részéről sem. Pedig tudja is, hogy biszex vagyok, mégse volt az hogy "félnie kell" az együtt alvástól. Nem vonzódom hozzá, ha erőlködnék akkor se tudnék "úgy" ránézni.

A barátommal nyilván nincs gond az együtt alvással.

Idegenekkel meg miért aludnék együtt? Se férfival, se nővel nem tenném.

18/L

2018. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is aludtam már egy ágyban baráttal, haverral. Akár egy buli után, amikor másiknál aludtunk, vagy nyaralásnál.

Szerintem semmi gond nincs ezzel, teljesen természetes.

Az identitás meg olyan dolog, hogy valaki vagy elítéli vagy nem, attól még ő is ember. Ugyanúgy fekszik és alszik melletted, mint bárki más. :)

2018. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne zavaró? alszotok nem? és feltételezem nem egy vadidegen mellé fekszel be véletlenszerűen. én heteró lányként aludtam már barátnővel is, nagy társaságból adódóan kb 4 másik emberrel egy ágyban, fiúk is fiúkkal, aludni fogtok nem? nem gyakori, hogy álmodban véletlenül letapizol embereket, vagy téged valaki taperolna.
2018. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha helyhiany miatt egy agyban kellene aludnom egy baratommal, nem okozna gondot. Egy idegennel viszont, inkabb nem.
2018. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!