Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől karcos a szemüvegem?

Mitől karcos a szemüvegem?

Figyelt kérdés

Már szinte 2. nap karcok jelentek meg a jobb lencsén, és fogalmam sincs, mitől! Rohadt bosszantó, mivel majdnem 110000 Ft volt!

A ronggyal tisztítom, ha úgy van, a tokjában van... igazából egész nap rajtam van, csak alvásnál veszem le. Üveggel lefele soha nem tettem, a tokban is a rongyra fektettem üveggel.. Mégis karcos, és egyre jobban... kb egy hónapos...



2018. júl. 17. 07:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Épp a rongy a gond! Speciális szemüvegtisztítóval szabad csak tisztítani!
2018. júl. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ígyis úgyis összekarcolódik akármilyen drága is volt. én a neten láttam hogy fogkrémet kentek rá és attól helyre jött. de nem tudom hogy én kockáztatnám e a sajátomat.
2018. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# oh hát ezt nem mondták... a szemüveghez adott ronggyal tisztítottam mindig is, de akkor ezek szerint az nem jó...


#2 köszi de szerintem csak rontana rajta

2018. júl. 17. 08:30
 4/11 anonim ***** válasza:

A rongyhoz használsz tisztító folyadékot?

Lehet amúgy ilyen nedves kis törlőket kapni, dm-ben van 400 ft körül és elég egy egész hónapra.

2018. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :/

Igen azokra már én is gondoltam majd benézek köszi :)

És tudom hogy nem az ár határozza meg, milyen gyorsan karcosodik, csak bosszantó... az előzőnél nem rémlik, hogy ilyen hamar kezdte volna, és igazából csak akkor nagyon zavaró, ha fény fele nézek... nameg fura, hogy csak az egyik lencse- de az egyre jobban...

2018. júl. 17. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg az optikában. Ilyen drága lencsékhez azért már jár a garancia. De persze ha rossz fejek, akkor elzavarnak annyival, hogy vigyázz rá jobban. :/
2018. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem rongyozok, attól csak jó csúnya lesz.


Migrosban veszek ilyen speckó kis átitatott kendőcskéket, és azzal áttörlöm. Lehozza a zsírt, koszt, mindent, de nem karcolja fel a lencsét.

2018. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor én is beszerzek ☺️ A karcot meg megmutatom az optikusnak, hátha tud vele valamit kezdeni...
2018. júl. 17. 23:14
 9/11 A kérdező kommentje:

MEGOLDÓDOTT!

Azt mondta, hajlakk van rajta - eskü nem tudom hogy került rá!

Egy hete hajlakkoztam, de úgy emlékszem már előtte olyan volt.. mindegy legalább ezt is tudom, a hajlakk veszélyes! :3

Plusz eltiltott a nedves törlőtől!

2018. júl. 19. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Nahát, a lakkra nem is gondoltam volna!

Mivel indokolta a nedves törlőkendő tiltását?

2018. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!