Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Puzsér és Hajdú per hogyan...

A Puzsér és Hajdú per hogyan történt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a téma nem mai,de annyit olvastam róla,és nem találom pontosan hogy hogyan is történt? Hány perelés volt összesen,és hányat nyert meg Puzsér? Azt tudom,hogy a végén ő nyert. Úgy tudom Hajdú abbahagyta a Frizbit ennek hatására.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. júl. 18. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ez a per egy pusztító alpáriság volt. Én sem tudom, hogy fordulhatott ez elő.
2018. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...nem egészen ez volt a kérdés. Egyébként meg egy förtelmes szégyentelenkedés volt.
2018. júl. 18. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, úgy történt, hogy Puzsér egy erős kritikát alkotott Hajdúról, amikor először látta, hogy nyomorult, beteg, szegény, haldokló embereket hív meg a műsorában, és beszélget velük a nyomorukról "esti szórakozás keretében". Ez 2012-ben volt. Ekkor még nem volt belőle semmi.


Puzsér felháborítónak tartotta, hogy Hajdú, ekkora nézettséggel ennyire híján van az erkölcsnek, ezért a 2013-as évet a Hajdú elleni harcnak nevezve egész évben kritikákat jelentett meg róla.


Már éppen vége lett volna az évnek, akkor Hajdú Péter elkezdte a pereket, összesen több, mint 10-et indított, rengeteg (kb 40) vádponttal. Ezek után évekig zajlott a pereskedés. A több, mint 10 perből 2-t elveszett Puzsér, a többit mind megnyerte és Hajdú fizetett rá a dologra. Aztán a Frizbi megszűnése után (melynek közben folyton csökkent a népszerűsége), illetve Hajdú magánéleti problémái után már nem forszírozta a dolgot, nem indított újabbakat, nem jelent már meg a tárgyaláson, annyiban hagyta.


Viszont az egyik egyik legkomolyabb pernél, amit Puzsér nyert, Hajdú az Alkotmánybírósághoz fordult az ítélet ellen. Idén, 2018-ban az alkotmánybíróság pedig alaposan elmagyarázta, hogy egy közszereplőt lehet kritizálni és megerősítették az ítéletet, ezzel Puzsér véglegesen győzött.

2018. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a részletes választ!!! :)
2018. júl. 19. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!