Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándékba a barátom...

Mit vegyek ajándékba a barátomnak?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt,és most fogunk először találkozni. 17 éves. Valamit szeretnék neki adni ajándékba de nem tudom hogy mit. Valaki tudna segíteni?

2018. júl. 20. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy szalagot,amit magadra kötsz!(mint,egy ajándékra)


Más ne is legyen rajtad!

2018. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NEEE :D Ez most tényleg vicc, nem? Együtt lenni egy hónapja, találkozás nélkül.. ez túl paradox ahhoz, hogy komolynak szánja valaki, nem?

Amúgy szerintem kicsit sértő lenne a gesztus, olyan, mintha "megvenni" próbálnád az érdeklődését. Legyél te az ajándéka!

Vagy egy RC helikopter, annak minden srác örül.

2018. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csoki aztán kész.
2018. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neten keresztül ismertem meg, és majdnem 400 kmre lakik ezért nem találkoztunk még. És nem,nem vicc :)
2018. júl. 20. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz! Nem tudom, hogy video chateltetek-e már, vagy csak képeket/FB profilt láttatok egymásról.. így látatlanban nekem furcsa, hogy 17 évesen 400 km-ről kerít magának valaki csajt. Persze nem ismerhetlek titeket, meglehet rá az indoka, de óvatosnak lenni sosem árt, főleg virtuális ismerkedés tekintetében. Bárki írhatja, hogy 17 éves és bárki küldhet képeket egy 17 éves srácról, hogy az ő. Nagyon veszélyes, ültem már végig bűnmegelőzési előadást, elég nagy számban űzik itthon is sajnos.

Ha lehet, ne egyedül találkozz vele, és semmiképp se kihalt helyen!

2018. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden nap videochatelünk
2018. júl. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!