Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg segíteni,...

Tudnátok esetleg segíteni, tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egy tanárom fia azt hiszem megpróbált felém közeledni. Ez elég furcsa mert a tanár viszonylag idős, és a fia kb. 30-40 év körüli lehet, így ránézésre. Én 19 éves vagyok, és szerintem ez nagyon nem normális dolog.

Remélem elég elutasító volt a magatartásom. De mit tegyek akkor ha nem vette a lapot? Nem utasíthatom el durván, mivel nem szeretném megbántani a tanáromat, és pláne nem szeretném magamra haragítani. Ha azt hazudom hogy van barátom az segít? Barátnőm azt mondta hogy nem ér semmit. Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Még sosem volt barátom, de egy ilyen idős pasi akkor sem jöhetne nálam szóba,ha ő lenne az egyetlen férfi a földön. Azért ennyire nem vagyok elkeseredett. :D Sajnos ezt így nem mondhatom a szemébe...

19/L


2018. júl. 20. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted, hogy "azt hiszed, megpróbált" közeledni? A közeledés elég látványos, nem félreérthető. Mit csinált? Mit mondott? Amúgy meg a tanárodnak van egy kis esze, akkor ő se 19 éves barátnőt képzel a harmincas fiának. (A 30-at hogy lehet összekeverni a 40-nel? Meglehetősen mások!)
2018. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Már miért nem utasíthatod vissza durván? Ha van olyan hülye, hogy nem veszi a lapot, akkor de. Inkább határozott legyél mint durva.

A tanárnak semmi köze, ha intelligens ember nem fog téged gyengébben osztályozni mert kikosaraztad a fiát.

Ezt egy kicsit túlparázod...

2018. júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!