Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Konyhai kisegítő, mint első...

Konyhai kisegítő, mint első állás?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, még soha nem dolgoztam semmit. Most láttam egy hirdetést, hogy konyhai kisegítőt keresnek egy pizzériába/étterembe. Nem tudom milyen sokat kell ott dolgozni, de vajon pályakezdőként jó lenne? Kicsit bizonytalan vagyok, félek, hogy túl hajtós vagy valami és nem fogok tudni lépést tartani mert bevallom, háziasszonyként sincs túl nagy tapasztalatom. A krumplipucolás meg sajnos elég lassan megy.
2018. júl. 24. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ne menj konyhai kisegítőnek. Anyukám ott dolgozott,és mindent vele csináltattak meg,a kezei teljesen tönkrementek a sok mosogatásban,meg a lábai a sok emelgetésben.
2018. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Könnyű fizikai munka, ha nincs más lehetőséged, csak akkor vállald el. De inkább próbálj meg olyasmiben gondolkodni, amiben hosszabb távon el tudod képzelni magad, és van benne fejlődési, vagy továbblépési lehetőség. Gondolok itt arra, hogy szakmai tapasztalatként jól mutatna az önéletrajzodban.
2018. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
első állásnak inkább menj el kézbesítőnek! bringázni úgyis tudsz!
2018. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!