Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet "jó " munka a...

Hogy lehet "jó " munka a gyátósori operátor?

Figyelt kérdés

Hogy lehet jónak nevezni egy gyártósori operátori állást?

Hogy nincs más lehetősége valakinek az oké, de hogy lehet jó egész nap egy szalag mellett robotmunkázni? Mi jó lehet benne?

És mondták már hogy " én szeretem" meg "jó munka", szóval nem a levegőbe beszélek.

Mi az oka hogy valaki ennyit akar az élettől? Tényleg érdekel a téma!

Egy eladót megértem hogy szeret vendégekkel foglalkozni, egy asztalost megértem, hogy szeret alkotni, egy ügyvédet megértem hogy szereti a munkáját, de a semmi szaktudás, céltalan darabra gyártás miért olyan jó? Semmiről nem tud semmit csak 12 órában nyomja. Ez miért jó? Ezt hogy lehet szeretni?



#ember #operátor #gyártósori
2018. júl. 25. 20:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az illetőt de csak annyit mondtak hogy "jó meló, én szeretem".
2018. júl. 25. 20:45
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mit zavar az téged ha valaki élvezi? Valakinek azt is meg kell csinálni, mit zavar ha valaki nem tiszta szívből gyűlöli hanem szereti csinálni? Van saját életed amivel azt kezdesz amit akarsz, örülj neki hogy te többre vitted és söprögess a saját házad táján.
2018. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Két dolgot tudok elképzelni:


1. A legegyszerűbb, nem kell hozzá gondolkodni sem és különösebb végzettséget sem igényel. (Világjáró csavargás közben például egy tanár ismerősöm is narancsszüreten dolgozott).


2. Valahol fent van a neten is hogy a monoton mozgást igénylő sport végzése egy idő után boldogsághormonokat termel, és úgy érzi tőle a sportoló hogy szinte repülni tudna.


Meglepő de az egyszerű munkák keresettebbek mint például az hogy valaki munkahelyeket teremtő dolgot agyaljon ki. Ezért van például a várostól távolabbi falvakban munkanélküliség illetve leginkább csak közmunka.

2018. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én három napja melózok gyártósoron, operátorként. Gyilkos, az első nap volt a legrosszabb. De minnél többet vagyok ott, annál tóbbször érzek olyat, hogy "uhh csináljuk, gyerünk huzzúnk bele". Lehet furcsának hangzik de ilyen is van. Ez az adrenalinlöket lehet az amit az előbb írtak.
2018. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
én egy csomó helyen dolgoztam gyártósoron. nem 12, hanem 8 órában! és marha gyorsan elmegy az idő ott. főleg ha jó a társaság is! a kérdésed utolsó részére meg annyit, hogy semmi céltalan tárgy nincs ott! tudod pl egy tévét nem egy ember pakolja össze, mert az olyan gagyi lesz mint a kérdésed! zárásként annyit, hogy még mindig jobb mint egy irodában possadni egy csomó nagyvalagúval és literszámra inni a kávét!
2018. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha valakinek jó a minimálbér , maradjon is ott . Inkább oda teszem magam és megerőltetem magam 3x annyiért , mint szalag mellett 3 mozdulatot csinálni aztán sírni hogy nincs pénz hónap végére . Szóval én se értem kedves kérdező :D
2018. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
az illetőnek mások a szempontjai. arra nem nagyon van kilátása, hogy agykutató legyen, és fel se merül benne. számára jó egy munka, ha a főnök nem szemétkedik, megfizetik a túlórát és hazaér a gyerek esti fürdetése előtt.
2018. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sehogy csináltam évekig a fizetés se volt olyan hű de jó igen 12 órázni is kellett sőt szombat vagy vasárnap is kellett menni a volt szerencsére főnököm mindig azt mondta,ha nem megyek be dolgozni van helyettem más.
2018. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én utálom mint az állat,egyre jobban.Csak sajnos ez most jobban fizet,mint ami a tényleges szakmám.
2018. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból jó, hogy ha vége a munkaidőnek, kimész az ajtón és hátrahagyod a munkát. Otthon nem gondolkozol rajta, hanem csak ott, a munkahelyeden. Szemben egy sok gondolkodást igénylő munkával, hiába végzel, hazamész, de otthon is azon elmélkedsz hogyan tudnád megoldani az adott munkahelyi feladatot.
2018. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!