Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem bulis kavarás...

Mesélnétek nekem bulis kavarásos sztorikat? 18/l

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

hát én egyszer minden piát egybekavartam ami volt és megittam. egész finom volt.

ja nem erre gondoltál?

2018. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen de értékelem
2018. júl. 26. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Szívesen mesélek neked.


3évvel ezelőtt történt, mikor kezdtem az egyetemet Budapesten. Volt egy gyönyörű lány, aki megtetszett a gólyatáborban de különböző csoportban voltunk, ezért nehéz volt megközelítenem. Hosszú szőke haja volt, és kék szeme. Állandóan mosolygott, és ha fiúk megközelítették mindig tartózkodóan, félénken válaszolt, visszautasította őket. Kicsit frusztrált a dolog, mert tényleg érdekelt, nagyon aranyos volt minden reakciója, de nem tudtam mit tenni. Szerencsémre a gólyatábor vége fele volt egy közös buli ahol végre volt lehetőségem nyitni felé. Komolyan azt hitted, hogy majd egy valós esetet írok le? Itthon ülök és filmezek egyetemistaként. De azért jó móka volt ennyi időt elvesztegetni az életedből és az enyémből ;)

2018. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én többször odamentem lányokhoz ismerkedni, vagy ismerősön keresztül próbáltam beszélgetni, táncopni. de egy idő után mind elzavartak vagy érdektelenné váltak. Szóval én eddig jutottam. Nem a buli az én terepem 😃


25f

2018. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem
2018. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!