Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ma megiszom...

Szerintetek ha ma megiszom egy uveg bort egyedul akkor alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

Elegge elfaradtam a heten es a baratom ceges bulin lesz en pedig egyedul fogok kuksolni itthon. Mivel meg csak 1 honapja elek itt ezert nem igazan ismerek senkit akit athivhatnek hogy ne legyen ennyire szanalmas az ivas :D

Eddig eletemben 2x ittam egyedul. 1x mikor vizsgakra tanultam szilveszterkor es nem tudtam elmenni sehova,akkor lenyomtam egy uveg bort azert, es kb 1 honapja mikor a baratommal osszevesztunk szulinapjam es o pedig elment unnepelni a haverjaival.

Kezdem eleg szanalmasnak erezni magam :D

Gaz szerintetek?

22/L


2018. júl. 27. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez zug ivasnak minosul egyaltalan?:Dd

Azert felek ennyire ettol mert apukam alkoholista volt es mi van ha en is az leszek :/

Nem merek egyedul inni...

2018. júl. 27. 18:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom egyebkent. Valakinek nincs kedve inni?😂😂 Kezd egyre szanalmasabb lenni tudom..:D
2018. júl. 27. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

S miért kell inni?

Vehetsz egy kis fagyit, beraksz egy filmet és megoldva a "szánalmas" érzés.

2018. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem leszel alkoholista. Nyilván társaságban jobb inni, de ha megkívántál egy jó bort akkor miért ne. Mintha megkívánnál egy csokit. :D Az alkoholizmus az egy berögzött körforgás, igazából a rendszerezett ivást kell elkerülni, még fiatal vagy :D
2018. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ma meg fogok inni 3 doboz sört. na és! egészségedre!
2018. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én már többször is csináltam ilyet, vodkáztam is otthon egyedül. Nem attól leszel alkesz, hogy egyedül iszol, vagy napnyugta előtt iszol, vagy egyéb ökörségek, hanem attól, ha már az életed részévé válik az ital.
2018. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!