Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is örültök néha, hogy a...

Ti is örültök néha, hogy a kétezres években születettek mint én? És miért?

Figyelt kérdés
Én például azért örülök, mert a kórházban nem szoktam unatkozni amikor nagyon ritkán ott vagyok.

2018. júl. 28. 15:04
1 2 3
 1/21 Gugu Gabor ***** válasza:
92%
ugyan nem a 2000 es években születtem.... de he?
2018. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De.
2018. júl. 28. 15:13
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Örülök, hogy örülsz és vidám vagy. Én régebbi kiadás vagyok, de nem szoktam unatkozni. Valamikor, réges-régen úgy kilenc évesen azt mondtam: Unatkozom. Apukám azt mondta: Unatkozni csak a hülyék szoktak. Azóta nem unatkozom soha.
2018. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Akkor én hülye vagyok :(


:)

2018. júl. 28. 15:35
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
nem vagy - találd meg, ami lelkesít! Próbálkozz, rajzolj, fess, énekelj, zenélj, írj, alkoss! - ha valamit találsz, ami lelkesít, nem fogsz soha unatkozni.
2018. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Mi a fsz? Hogy függ össze, ki mikor született azzal, hogy unatkozik-e a kórházban??? WTF?
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

"Mi a fsz? Hogy függ össze, ki mikor született azzal, hogy unatkozik-e a kórházban??? WTF?"


Gondolom van a kórházban WIFI és ezért Messengeren megtudják beszélni az atomfizikát....

2018. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Én '98-as vagyok, de 16 évesen voltam először kórházban (a születésemet leszámítva) és én is örültem, hogy legalább a telefonomon tudok játszani, videókat nézni, ilyesmi, nem csak feküdtem egész nap.

Tudom, hogy mostanában divat szidni az okostelefonokat, sz internetet, stb. Meg vicces, amikor kis tizenévesek pattognak, hogy bezzeg 20 évvel ezelőtt milyen jó volt az élet, az emberek tényleg találkoztak és élvezték egymás társaságát, nem csak telefonoztak, amikor együtt voltak, mint ma..Én viszont szeretek ebben a 21. századi kényelmes világban élni. Meg amúgy én ha a barátnőimmel együtt vagyok, alig vesszük elő a telefonunkat, max. csak akkor, ha hívnak, vagy megnézzük, mennyi az idő, úgyhogy én nem azt tapasztalom, hogy a modern technológia miatt tönkremennének az emberi kapcsolatok :D

2018. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
:) én is voltam kórházban, és beszélgetni, feküdni tényleg unalmas lesz néha az ágyban. De szerencsére olyan korban élek ahol nézhetek sorozatot (Rick és Morty pl) zenét hallgathatok fejhallgatóbal stb..
2018. júl. 28. 18:39
 10/21 anonim ***** válasza:

Rick and Morty FTW! :D

Amúgy én is ’98-as vagyok, és nem értem, miért éppen a kórházban ücsörgést emelted ki, mikor ez kb. a legsokadlagosabb előnye annak, hogy a digitális kultúra korát éljük.:D Nem tudnám megmondani, hogy örülök-e, azért engem érdekelne, milyen lehetett fiatalnak lenni 20-30 évvel ezelőtt, gondolom, annak is megvolt a maga varázsa. Annyi legalább biztos, hogy a Z generáció tagjaként még mindig szerencsésebb vagyok, mintha a világháborúk idején kellett volna élnem.

2018. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!