Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi mindent lehet kiolvasni...

Mi mindent lehet kiolvasni egy tekintetből?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A szándékot.
2018. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván az arckifejezéssel együtt. Érdekes, nekem úgy tűnik, semmit nem vesznek észre rajtam. Szerintem sokmindent.. zavart, vágyakozást, szomorúságot, önbizalomhiányt, lenézést- az a lenéző pillantás, közönyt, érdeklődést, hirtelen ennyi jutott eszembe.
2018. júl. 30. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én úgy látom, hogy ez csak beleképzelés. Ezzel lehet a legnagyobbat tévedni. Lehet, hogy valakinél a sunyiságot látod, vagy közönyt, bármit, de nem biztos, hogy így is van. Egyszerűen csak ilyen az arckifejezése az illetőnek. Ha pedig csupán ez alapján felfedezel egy sor tulajdonságot benne, akkor azt hívják előítéletnek.

A szándékot viszont általában ki lehet nézni a tekintetből, pl.az érdeklődéssel nem lőttél mellé.

2018. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, ha te mondod..😮
2018. júl. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!