Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki részletesen elmondja...

Valaki részletesen elmondja mi van most Csenge Forstnerrel, Liza Naggyal, és Fogarassy Mollival? Milyen kiparodizálásról volt szó, lemaradtam. Esetleg a videót meg lehet tekinteni?

Figyelt kérdés
Kérlek ha képbe vagytok valamit írjatok.

#internet #vlog #Csenge Forstner #Molli Fogarassy #Liza Nagy
2018. aug. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Annyi a lényeg, hogy Liza parodizálta az instagram livejában Csengét, Molli meg nevetett rajta. Mindenki kb ennyi információt tud erről az egész sztoriról.

A videó szerintem nem fog felkerülni.

2018. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!👍🏻 Még az lehet hogy valaki felvette képernyővideóra
2018. aug. 1. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Állítólag Liza live-olt, és kiparodizálta Csengét, Molli meg csak nevetett az egészen, ezt elküldték Csengének és állítólag sírt is emiatt. A videó szerintem senkinek nincs meg, de beszéltem több emberrel is, akik ott voltak abban a live-ban és azt mondták, hogy Liza olyanokat mondott, hogy pozitívan gyerek, legyetek mindig pozitívak gúnyos hangon, amit ugye Csenge szokott a követőinek. Meg hogy ti vagytok a legjobb követők, nagyon szeretlek titeket, ilyesmik. Ha kíváncsi vagy, hogy miket mondott Liza, tudok küldeni képet privátban beszélgetéseimből.
2018. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként Csenge legutolsó Intsa képe alatt, illetve néhány Csengés fanoldalon is írtak erről többen. Meg Liza képei alatt megy a mocskolódás.
2018. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Liza musical.ly-n szintén bájosan parodizál:D
2018. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!