Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vásárolnál egy ilyen webshop-ból?

Vásárolnál egy ilyen webshop-ból?

Figyelt kérdés
Egy olyan webshop ami különféle nemzetiségek jellezgeteségeit árulja..mondjuk egy doboznyi indiai válogatott szuvenírt kapnál anélkül hogy odautaznál?

2018. aug. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy X összeget fizeték egy zsákbamacska szerűségért, amibe az adott országban kapható szuveníreket tennél tele X értékben, persze úgy hogy pontosan nem tudom mit kapot.


Szerintem ez aranyos ötlet.


Vagy minden egyes szuvenírt külön lehet megrendelni?


Vagy éppen mintkét dolgot lehet csinálni?


Nekem ezek tetszenének.

2018. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha mar veszek szuvenirt azt az emlekem szimbolumakent veszem, de magaert ezekert a csecsebecsekert nem veszem meg sot, ahogy idosodom egyre kevesebbet. Aki szereti a mutyur dolgokat az magaert a targy miatt lehet megveszi, bar szerintem ezeket a direkt olcso minosegu (megis neha dragabb) holmikat nem az erteke miatt szeretjuk ;D
2018. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ennek nem lenne semmi értelme. beírod ebay-re, hogy melyik országból miféle tárgyat keresel, és nagy valószínűséggel van...legalábbis amúgy gondolom te sem úgy szereznéd be, hogy elutazol a világ összes országába, és mindenből ipari mennyiségben hozol haza...
2018. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen a szuvenír, emlek, emléktárgy. Az ilyen "szuvenír", mire emlékeztetne? Maximum arra, hogy vasároltam egy webshopból...
2018. aug. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!