Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnéd megismerni a lelki...

Szeretnéd megismerni a lelki társadat akkor is ha neki már van valakije?

Figyelt kérdés
Azt mondják létezik az embernek lelki társa. Ha valóban találkoznál egy ilyen emberrel, visszatartana attól, hogy megismerd mint embert?
2018. aug. 5. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Az hogy van valakije, még nem jelent semmit. Ha ő az én lelkitársam akkor én is az övé, szóval a másik féllel nem fog sokáig tartani a kapcsolat, mivel a kizárásos alapon nem a lelkitársa, és előbb utóbb úgyis rájön arra amit én már tudok , szakít a mostani párjával, majd összejövünk. = Már miért is ne akarnám megismerni?
2018. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megismerni, persze.Az én lelki társamnak nem volt senkije szóval ez a max amit mondhatok.
2018. aug. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Èpp egy ilyen folyamatban vagyok benne. Kb. 14 èv különbsèg van köztünk, neki tàrsa van, de nem èrdekel, mert a szemèlyisège megkapô ès a hasonlôsàg fontos nekem, nem a társtalálás.
2018. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*Ha valóban találkoznál egy ilyen emberrel, visszatartana attól, hogy megismerd mint embert?


Szívesen megismerném:)

2018. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyen hülyeségekben. Lelkitárs pffxd
2018. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-s te hogyan definiálod a lelki társat?

Én így: A lelki társ olyan valaki akit csak egyféleképpen találhatsz meg.Ha nem vágysz rá.A lelki társad nem egészít ki, mert ha te nem vagy teljes egész, akkor nem is találsz rá.Nem függtök egymástól de mély kapocs, a szerelem és a szeretet fűz össze benneteket.Egyfajta tükörképei vagytok egymásnak.De a kapcsolatotok nem arról szól, minden jó és minden szép.Éppen ez a jó.

2018. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem kell feltétlenül párkapcsolati viszonyban állnunk egymással. Bár én szívem szerint annak jobban örülnék, mint puszta barátságnak, de tiszteletben tartanám, hogy ilyen tekintetben ő valaki mást választott.
2018. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az a lelki társ kereső típus, ennek ellenére valaki azt mondta megtalálta bennem a lelki társát, és úgy érzem igaza lehet. Megadtam a címem, hogy írjon, de semmi. Engem érdekelne milyen ember lehet, mert egy ilyen kijelentéshez ez még egy felszínes ismeretség, legalábbis amennyire én eddig megismertem, az nem egész nekem, de talán neki nem ugyan azt jelenti ez a szó, bár ezt csak egyetlen emberre lehet mondani, és emiatt azt hiszem ugyan azt értjúk alatta. Én a helyében írtam volna...azon gondolkozom ha mégsem írtam volna, miért nem... elvégre ha lelki társak vagyunk, ezt tudnom kellene. :) De nem?
2018. aug. 5. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak felültetett, vagy idő kell neki hogy tisztázza magában a dolgokat.Merthát erős kijelentés volt, igen...
2018. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!