Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik kor volt a történelem...

Melyik kor volt a történelem legélhetőbb időszaka?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 21:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Most"


Nem tudom, engem eléggé nyomaszt, hogy mindjárt itt a világvége, és ha nem nekem, akkor a gyerekemnek, vagy az unokámnak. Lehet jó az életszinvonal, meg kényelmes az élet, de ettől nem leszek boldogabb.

2018. aug. 10. 16:17
 12/13 A kérdező kommentje:

"Californiából rendeltem egy csomagot, amit még aznap feladtak két napra rá, már Svájcban volt és onnan másnap érkezett meg Budapestre. Azóta a vámon fekszik, szóval nem tökéletes a rendszer, de ilyen is lehetlen volt eddig :D Főleg az átlag embernek. Nem fizettem extra gyors kiszállításért ... 15 dollár volt csak ... jó mondjuk egy nagyon kicsi tárgyat rendeltem."


Azért élhetsz ilyen kényelmesen, mert az unokáid életterét éled föl. Bár lehet hogy nincs is gyereked, vagy nem is lesz, és nyilván nem te vagy a hibás, hogy ilyen a világ, de ha fel sem ismered, hogy a jóléteddel a leszármazottjaid sírját ásod, akkor elég nagy a baj.

2018. aug. 10. 16:22
 13/13 anonim ***** válasza:
A mai, európai életszínvonal szerintem az, ami a 21. századi fejlettség mellett elvárható. Az, hogy ha mindenki így élne, akkor háromszor ekkora bolygóra lenne szükség, nem azt jelenti, hogy Európában senki nem előrelátó, amiért 3x annyit fogyaszt, hanem azt, hogy Afrikában, Ázsiában nem előrelátóak, mert háromszor annyi gyereket csinálnak. Amelyik ország épp hogy fenntartja a népességét, azt nem lehet azzal vádolni, hogy túl sokat fogyaszt az erőforrásokból.
2018. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!