Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk intim helyen való szőrtel...

Fiuk intim helyen való szőrtelenitéskor (borotvával) azutan bektek is szur? Mint személy szerint nekem?

Figyelt kérdés
Jo lehuzom meg minden elso nap jó de azután mar nő és kemény a szőrzet ez zavar titeket?

2018. aug. 10. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben szúrt, ma már nem nagyon.

Próbáld szőrrel megegyező irányban (igen nem olyan sima...) vagy hajnyíróval/testszőrzetvágóval menj át rajta. Ha bevállalós vagy, akkor gyanta/epilátor is szóba jöhet. Esetleg "végleges" szőrtelenítés...

Még sokat tud segíteni a dolgon, ha utána valami testápolóval kenegeted, így puhítja a kinövő szőrszálakat+nem pattog ki, stb. De első alkalmak eléggé kellemetlenek tudnak lenni és úgy tudom, hogy ez a másik nemnél sincs másképp :/

Szőrtelenítő krém pedig ugyan olyan hatásos, mint a borotva, annyi különbséggel, hogy nem élesen vágja el a szőr felszínét, emiatt nem fog szúrni; de csak óvatosan vele! Olvasd el, hogy hol használható, mennyi ideig :)

(megemlítésképp: egyik módszer sem erősíti/dúsítja a szőrzetet; tévhit)

2018. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a nőknek is. Mindenkinek.
2018. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem mindenkinek szúr (hacsak nem gyökerestől tépi ki a szálakat pl. gyanta). Kellemetlen, de meg lehet szokni
2018. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ezzel jár
2018. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, pár óra múlva már szúr,másnapra erősen borostás.Engem nagyon zavar, hogy ilyen erős és gyorsan nő.
2018. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mert még sose borotváltam
2020. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!