Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért telik sokkal gyorsabban...

Miért telik sokkal gyorsabban az idő azóta mióta már nem gimnáziumba járok?

Figyelt kérdés
Ez nagyon furcsa, de az érettségiig nagyon lassan telt az idő. Utána volt egy év kihagyás az egyetem előtt, munkát se találtam így semmit nem csináltam akkor mégis nagyon gyorsan elrepült, utána kezdtem az egyetemet (levelező), mellette teljes munkaidőben dolgozok és iszonyatosan repül az idő. Csak azt veszem észre folyamatosan, hogy nem rég még tél volt és mindjárt megint ősz. Meg, hogy most kezdődött a hónap és már megint majdnem a felénél járunk. Ha várok valamit akkor örülök neki, egyébként nem annyira, mert olyannak rövidnek érzem így az életet. Nem érzem, hogy bármi jobb vagy rosszabb lenne azóta, egyszerűen csak más. Azt mondják, hogy amikor minden rendben akkor telik gyorsan az idő, de nekem volt egy kifejezetten szörnyű idoszakom és akkor is ez volt. A munkahelyemen is elég lassan telik az idő, de osszessegeben mégis nagyon gyorsan mennek a napok. Mit gondoltok erről?
2018. aug. 10. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert jól érzed magad.
2018. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a cikk érdekes volt. Köszönöm!:)
2018. aug. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!