Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fényes nappal emberek között...

Fényes nappal emberek között használhatok paprikasprayt?

Figyelt kérdés
Multkor setaltam egy buszmegallo mellett es egy eppen akkor leszallo ferfi utanam jott es egy hatalmasat rugott vagy utott nem lattam a fenekembe nagyon fajt..meg most is faj termeszetesen lelkileg es barmikor eszembe jut elsirom magam es meg mindig nem ertem h miert tortenhetett ez meg. A rendorok kijottek a helyszinre, de ok azt mondtak h nem erdemes feljelentest tenni, mert 0% az eselye, hogy meglesz..Egyebkent leirast tudtam rola adni, de megertem ha igy van.. Viszont mostmar sokkal korultekintobben jarok, mert ezek szerint fenyes nappal is barmi tortenhet..Egy fiatal vekony lany vagyok es valoszinuleg a ferfi teljes erejebol rugott mert nagyon rossz volt.. Utana futottam egy kis ido mulva mert eloszor lefagytam aztan eltunt.. Paprikaspray ilyen esetben? De annal ugy lenne logikus ha aztan futasnak eredek, viszont fenyes nappal komolyan ezt kene tennem?
2018. aug. 13. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A jogos védelmi helyzet nincs napszakhoz kötve. Mindegy, mikor támad rád, legális önvédelmi eszközt bármikor használhatsz.
2018. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jo de akkor utana fussak el fenyes nappal??
2018. aug. 13. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetesen használhatod. Én szoktam is magamnál hordani. Sose kellett, remélem sose fog kelleni.

Annyi hogy ne spórolj a cuccon. A legerősebbet vedd, ami biztos kicsinálja a szemétládát.

2018. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de valaszoljataok mar kerlek h oke hasznalom,de utana mit csinaljak fussak el mintha valami tolvaj lennek vagy mi?
2018. aug. 13. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, használd bátran. Múltkor szálltam föl a buszra, a pasi (nem volt épp' sápadt) meg szállt le és úgy lenyúlta a hátsómat, hogy csak néztem és totál megmerevedtem. Akkor vettem én is gázsprayt és most már felvagyok készülve az ilyen esetekre, úgy is, hogy többet nem fagyok le, mert sajnos simán megtörténhet az atrocitás (bármilyen) fényes nappal is. Adni kell a köcsögöknek!
2018. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ne fuss el. Miért futnál? Max. Elsétálsz és kész.
2018. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem fog bantani? jo tudom h az tart egy ideig miutan feleszmel ebbol de ha utana bant?
2018. aug. 13. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne elfuss, hanem állj odébb nyugodt, de gyors léptekkel. Nem fog utánad menni, de az utca népe sem fog felfigyelni rád. Ha futsz, az feltűnő. Oké, jogos védelem, jogtalan támadás elhárítása, de akarsz fél napokat a rendőrségen tölteni, akár sértettként is? Ugye nem. Hát sietős léptekkel távozol.
2018. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én viperát használok (igen, tudom, hogy illegális). Már a lendítés során kinyílik, így kartávolságon túlról is le bírok vele ütni valakit - és mivel nem ütök nagyot, nem fogom megölni, csak leütöm. Utána pedig teljes nyugalommal elsétálok.

Budapest egyik leggázabb részén lakok, ráadásul én is vékony lány vagyok. Összesen kétszer kellett használnom, egyszer leütöttem vele egy embert, máskor csak a csávó kést tartó kezét ütöttem meg vele. Ez a kettő elég volt ahhoz, hogy híre menjen abban a pár utcában és békén hagyjanak.

A paprikasprayhez nem értek, de szerintem mindenképp gyakorolj otthon! Hova rögzíted magadon, hogy veszed elő, hogy tartod a leggyorsabban.

2018. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!