Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ő ki lehetett? Egy nevet se...

Ő ki lehetett? Egy nevet se hallottam sajnos, semmit nem tudok még róla, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Balatonlellén a szabad strandon volt (aug.17-19) egy 190cm körüli vékony fiú (fehér bőrű (leégett a háta kicsit), vöröses/barna hajú, vékony derekú, a lába izmosabb), piros úszónadrágban volt, a szüleivel labdázott a vízben, és csúszdázni járt, a parton pedig sokszor állt, majd leült. Egy vörös hajú nővel volt, gondolom az anyukája, és egy férfivel, meg egy másik nővel és gondolom nagyszülőkkel.

Valaki nem tudja, hogy ki lehet? Én középiskolásnak néztem főleg a magasság alpján, olyan 16-17évesnek, közelebbről idősebbnek tűnt, messziről fiatalabbnak. Köszi előre is.



2018. aug. 20. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Biztos a balatonlellei víziszörny volt az.
2018. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kevés az esélye hogy itt és ilyen formában rátalálsz a plátói szerelmedre
2018. aug. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Kiváncsi leszek, emiatt a kérdés miatt most mennyi privát üzenetet fogsz kapni, hogy "szia, én vagyok a keresett srác, hol laksz? Randizunk?" :-]
2018. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hátha rakott ki instára képet balatonlelle hashtaggel v helyszínnel


Esetleg balatonlellle facebook csoportban benne lehet. Vagy egy lellei eseménynél jelezhette, hogy ott lesz, nem tudom milyen koncert/buli volt arrafelé akkor 🙂

2018. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is ott voltam ezeken a napokon :D

A férjemre illene a leírás, de ő nem vékony :D

2018. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!