Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszélgetek egy baráttal és...

Beszélgetek egy baráttal és miután véget ért a beszélgetés csak a lehetséges negativ mondataimra tudok gondolni, miért? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Találkozok egy barátommal és mondjuk beszélgetek vele 3 órát kettesben miutám elköszöntünk egymástol azon a 3-4 mondaton gondolkozok ami gáz lehetett, vagy talán nem tetszett neki amit mondtam. Miért gondolkozok el a lehetséges negativ mondataimon? És igy pár óráig nincs is jó kedvem emiatt

2018. aug. 21. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerelmes vagy belé :)
2018. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy dolgot kifelejtettem. Ez minden embernél igy van nálam

Ha fiú ha lány.

2018. aug. 21. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tökéletes akarsz lenni előtte, és ezért csak jó mondatokat akarsz mondani. A másik ok az lehet, hogy félsz a véleményétől, vagy aggaszt az, hogy vajon mit gondolhat rólad emiatt. Úgy véled, hogy a több száz mondat közül pont az a 2-3 fog neki megmaradni és rajtad fog röhögni. Persze ez csak egy tipp a problémára.
2018. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Tulsagosan meghatarozo szamodra mas velemenye.. en is ilyen vagyok, utalom.
2018. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányból ered, az viszont fejleszthető.
2018. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelési kényszer, szociális szorongás. Pszichológiai rendellenesség, amit általában gyermekkori sérelmek, megaláztatások okoznak.
2018. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. aug. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!