Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog ez...

Szerintetek normális dolog ez így?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki mondjuk a munkájának él,vagy otthon van vagy munkában max karácsonykor vesz ki egy kis szabit nem igazán utazgat sehova sem.Anno volt férje csak az egy bonyolult sztori,múltkor beszélgettem vele és azt vettem észre abba törődött bele ami most van mert kérdeztem mondom reggel be megy dolgozni ,este haza megy és még munka után is hívja a főnöke,hogy munka van,hogy jó ez ez így neki,oké a hétvégék általában szabadok max a testvéreivel tartja a kapcsolatot vagy néha a kolléga nőivel munka után el mennek beszélgetni hamburgerezni ilyesmi.Nem azt mondom elég jól keres szóval pénze van de csak munka meg munka meg munka.Szóval a múltkor valami olyasmit mondott ,hogy neki se könnyű volt már,hogy a zuhany alatt sírva fakadt de ezt dobta a gép neki ez jutott.Ez később vezethet még rosszabbhoz vagy ilyesmi?

2018. aug. 22. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván az ő élete, neki kell tudnia mit csinál. De ha jól keres, és tud félrerakni tartalékot, de úgy érzi, sok a munka így, akkor érdemes lenne olyat keresnie, ahol nincsenek túlórák, vagy kevesebb óraszámba kell dolgozni, vagy pedig a jelenlegi helyén megegyeznie, hogy ne vállaljon annyit.

Persze mindenkinek másak az igényei, én pl tuti nem bírnék ennyit dolgozni, más meg elvan így mint hal a vízbe, mert neki természetes, hogy a munka és a karrier a fő célja.

2018. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Neki kötetlen munka ideje lenne amúgy ha hamarabb végezné el de ugyan úgy megcsinálná akkor elméletileg úgy dolgozhatna kevesebbet.De szerintem egy részről ezzel is köti le magát ha pl fáj valami vagy ilyesmi akkor a munka eltereli a dolgokat.

2018. aug. 22. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a munkára kell ezt kihegyezni, hanem minden másra.

Én is ilyesmi életet élek, nem azon múlik, hogy milyen a munkája

2018. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Nekem anno azt mondta,ha lenne egy párja nem dolgozna ennyit,de ez van.

2018. aug. 23. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!