Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves férfi és 15 éves lány...

28 éves férfi és 15 éves lány lehetnek barátok?

Figyelt kérdés
Önkénteskedni jöttek hozzánk, úgy viselkedettek, hogy mindenki azt hitte, együtt vannak, kérdeztük is, hogy együtt vannak-e, mondták, hogy "csak barátok". Létezhet, hogy valóban csak barátság lenne köztük, és semmi több? Több, mint furcsa..:D
2018. aug. 30. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megtiltom.
2018. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megengedem. Tuti szúrja a lányt. 😄
2018. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lány részéről elképzelhető a barátság, a férfi viszont valószínűleg hosszú távon "lyukra játszik".

Bár ne legyen igazam...

2018. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb 15 évesen jó barátom volt egy 32 éves férfi. Jó ... az esetemben a én is hím nemű vagyok, de mint később kiderült a férfi biszexuális volt, ami nem azért derült ki mert akarámit akart volna tőlem, csak hogy ebben az esetben is ott van, hogy az idősebbik ember vonzódik a nememhez, de ez nem azt jelenti, hogy hozzám is.


Persze most nem írom le pontosan mért és hogy lettünk barátok, de elég annyi, hogy nagyon ártatlanul és utána a család barátja is lett.


Szóval lazán lehet...



Meg persze olyan történetem is van, hogy az exbarátnőm, aki akkor kb 15-16 lehetett egy 34 éves asztalossal járt :D


Szóval kitudja...

2018. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne lehetnének? Mi közöd hozzá ha együtt vannak?
2018. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

"Mi közöd hozzá ha együtt vannak?"


Hát azért a 15 és 28 nem illik össze. Amerikában ezért minimum 5 évre ha nem többre börtönbe zárnák majd bedofilként regisztrálnák.


Attól, hogy itthon legális nem jelenti azt, hogy morálisan helyes.

2018. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Catch a pedator sorozatot :)
2018. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az amúgy lehet, hogy közöttük több van a barátságnál, ezt talán te jobban meg tudod ítélni, mivel te láttad őket együtt élőben is. De azért előfordul a világon, hogy vannak ilyen barátok. Én is mindig a fiúkkal jöttem ki jobban. Aztán az idősebbekkel. Volt több 10-15 évvel idősebb fiú barátom az életem során. Nem voltak annyira nagyon közeli barátok, de tök jól el tudtunk beszélgetni egymás dolgairól, mikor néha találkoztunk, érdekes volt teljesen más élethelyzetekről dumálni. Mindig komolyabb típus voltam, valószínűleg ezért alakult így.
2018. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"majd bedofilként regisztrálnák"


Biztos hogy nem (szexuális bűnelkövetőként esetleg), a pedofília nem jogi hanem pszichológiai fogalom és hogy valaki az legyen 13 éveshez vagy fiatalabbhoz kell hozzá vonzódnia. Amúgy ebben a kérdésben Amerika a kivétel (a 18 éves beleegyezésivel) és közel sem a norma, szinte az egész világon 14-16 éves kortól legális a dolog.


Egyébként attól független, hogy mit gondolsz róla, onnantól kezdve, hogy legális, nincs közöd hozzá. (Én sem hiszem egyébként, hogy egy ilyen felállás mellett létrejöhet normális, hosszútávú kapcsolat, de még mindig az ő dolguk, és amúgy ilyen helyzetben inkább az idősebb az aki kibszik magával, mert amikor vége lesz a fiatalabbnak még lesz bőven marad ideje találni magának egy normális, hosszútávon életképes kapcsolatot, de ő ott marad egyedül és "öregen".)

2018. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 he84 ***** válasza:
Nyilván lehet barátság is függetlenül a korkülönbségtől.
2018. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!