Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te nyitott szemmel jársz?...

Te nyitott szemmel jársz? Észreveszel ilyeneket?

Figyelt kérdés

Voltam segíteni egy ismerősnél pár napot és áthívott egy szomszéd középkorú férfit is.

Ahogy dolgozunk rá kellett jöjjek, hogy az a piás, dohányos, elhanyagolt, fogatlan fószer a hozzám leginkább hasonló 3 ember között kell helyet kapjon..

Szinte totál én vagyok, munkamorál, ötletek, fogások, társalgás, empátia, stb..

Igaz, hogy én többre vittem (még ez sem igaz mert a jólét nem minden) de ott-akkor sokat erősödött bennem a régebbi döntésem, hogy nem ítélek külsőről..

Természetesen elfogadtam, hogy meghívott sörre a kis egyszerű odújába, igaz majd el robbant a cigifüsttől a fejem (fáj tőle) de mégis vhogy jólesett, hogy valakivel egy nyelvet beszélek..


Voltatok így?


2018. aug. 31. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erősen lesajnáló hangvételű a szöveged az illetővel kapcsolatban, a szimpátia ellenére is. Ne ítélkezz, mert nem tudhatod, hogy 10-20 év múlva te hogy fogsz kinézni.

Lesz e fogad, vagy bármilyen lakásod. Az, hogy "többre vitted" semmit nem jelent, ha holnap elüt egy busz. Akkor ő vitte többre, mert él, te meg nem.

2018. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg természetesen az ellenkezőjével is találkoztam már. (Mármint hogy az ember teljesen szimpi volt külsőre csak egy bunkós fsz volt meg olyan is volt hogy külsőre is egy idióta alkoholista volt...meg belsőre is.)
2018. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam. 1991-ben keztedm az első munkahelyemen. Reggel hatra mentem be (nem kellett volna olyan korán), és ahogy ott ültem az előtérben az irodaház földszintjén, láttam bevonulni a dolgozókat. Elvonult előttem egy nagydarab, hosszú szőke hajú pasas (én is férfi vagyok), ahogy ment el előttem, a harsány röhögésével és amegjelenésével igen negatív benyomást tett rám. Aztán 7:00 órától állománygyűlés volt, ahol eligazították a csoport dolgozóit, és megszervezték, ki ki mellé lesz beosztva. Végig fohászkodtam, hogy csak ne a nagydarab mellé kerüljek! Mindhiába. Abba a csoportba kerültem, és mellé osztottak be. Ma már hálás vagyok a sorsnak, mert rövid idő alatt jó barátság alakult ki közöttünk, mert mint kiderült, sokban hasonlítunk: zenei ízlés, életszemlélet, sok közös imserőst is találtunk hirtelen, szóval az első benyomásom igen tévesnek bizonyult.
2018. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltam/vagyok ilyen helyzetben, de nem tanulok belőle... Szerencsére a pia+cigi nem figyel be.
2018. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi egyes de nem igazán értetted, hogy mit jelent nekem ő..
2018. aug. 31. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem az ellenkezője szokott általában megesni: hogy valakit szimpatikusnak ítélek meg első ránézésre, aztán később derül ki róla, hogy emberileg egy nulla az illető.
2018. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!