Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is volt kiskorotokban...

Nektek is volt kiskorotokban tininindzsa teknőcök KAZETTA? Mi volt az és mitől volt tininidzsa teknőcök?

Figyelt kérdés

Elcseszett sláger paródiák voltak rajta magyarul!

Mitől volt ez TN?


2018. szept. 4. 12:44
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
még jó hogy volt :D
2018. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

100 Folk Celsius kazettám volt, amin volt egy, a Tini Nindzsa Teknőcökről szóló dal.

"Négy tini nindzsa, KÁOVÁNGÁÁÁ!!!" :D


Slágerparódiás mesekazettám csak hupikés törpikés vokt, oviskoromban mindig azokat a dalokat énekeltem.

És ezeknek szerintem ennyi a lényegük. Jópofák voltak, ártatlanok, és a kisgyerekeket lekötötte, mert tudták őket kapcsolni egy általuk is szeretett meséhez. Nem kell ebbe többet beleképzelni.

2018. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak Miki Manó volt.


https://www.youtube.com/watch?v=8qly1jjRPpQ

2018. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A KÁOVÁNGÁÁÁ-s még jó is volt...


De ez a full TN és hupikék törpikés cucc szerintem, így utólag borzasztó.

Nagyon gagyik a szövegek és tulajdonképpen azzal adják el a gagyi sláger paródiát, hogy olyannal kötik össze a gyerek fejében amihez semmi köze...

Hallgassátok meg pl. a "bálna zsírral kenik a tiszta ingeket" számot! Rák.


És én óvodás korombam azért hallgatzam, mert azt hittem hogy tényleg van valami köze a TMNT-hez.

2018. szept. 4. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleve az album címének se volt sok értelme, eleve mi a franc köze volt a rajzfilmhez a spenótnak? :D

Ja, és COWABUNGA volt eredetileg a felkiáltás, de ez a magyar szinkronban valahogy úgy hangzott, hogy "KVÁVÁBUNGÁ".

2018. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem meg van a teljes kazi.Fel is raktam a YouTube ra

https://www.youtube.com/watch?v=lg0UtuVxqUA&t=108s

2021. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alfa98HUN válasza:

Akkor dobok én is ide linket. (Én még mindig hiányolok egy csomó számot. És én pont azért szerettem mert Nagy zenék de nekem egyszerűsített és érthető szöveggel volt. A zenék meg tényleg jók voltak.) Szóval nekem jó emlék és most is szívesen vissza halgatom kár hogy a többi nincs meg.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=88zUJn9waME&list=PLz_QxI18pN..

2023. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!