Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitől lehet segítséget kérni,...

Kitől lehet segítséget kérni, ha nem tudod merre tovább az életben?

Figyelt kérdés
Pszichológus, karriertanácsadó? Az utóbbi években nagyon nem abba az irányba halad az életem/életünk, ahogy anno elképzeltük és nem tudom merre kéne folytatni. Betegségek, műtétek, rossz munkahelyek, szóval kicsit nehezen jövök ki a gödörből. Külföld is felmerült, de nem tudom hogy a helyváltoztatás vajon elég lenne-e.
2018. szept. 7. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az anyagiakon igen, a többin meg talán.
2018. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lelki bajokra menj el a plébánoshoz (vagy felekezet szerinti lelkészhez, rabbihoz, stb).
2018. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább átok, leghalábbis amiket itt felsoroltál azok mind annak a következménye. A helyváltoztatás semmit nem old meg, amig nincs megtörve. Bárhová mész követni fog.
2018. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3+


[link]


A pdf nem jó ami a net-en található, mert nagyon sok fontos dolog ki van hagyva belőle.

2018. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1:köszi!

2: nem vagyok vallásos

3: nem hiszek az átkokban

2018. szept. 7. 11:18
 6/7 October15 ***** válasza:

Egy pillanatra azt hittem, hogy félre kattintottam az Emberek helyett Ezotériára de úgy látszik nem. :D


Egy pszichológus szerintem tudna ebben segíteni, ha te rendben leszel utána valószínűleg jobban áttudod majd gondolni azt hogy merre tovább.

2018. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legelső dolog a belső akarat a változásra. Utána e mentén segítséget adhat fel nem dolgozott traumák esetén egy pszichológus, karrier-életproblémák esetén egy coach.
2018. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!