Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ötöslottó: szoktatok játszani?...

Ötöslottó: szoktatok játszani? Szelvényen vagy applikáción játszotok?

Figyelt kérdés

Én nemrég kezdtem el rendszeresen játszani, csak egy szelvényt szoktam kitölteni, most már van egy megadott számsorom is, amivel minden héten játszom. Én applikáción keresztül szoktam sokszor játszani, mert mindig utolsó pillanatban jut eszembe, hogy már majdnem itt a fogadási határidő... :D

Szerintetek ma elviszik a főnyereményt?


2018. szept. 8. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én néha játszom igen, mindig ugyanazokkal a számokkal. Már nem merek változtatni rajta. Szelvényen.

A legnagyobb nyereményem kettes volt eddig, az többször is.

Remélem én viszem el ma a főnyereményt. :P De kérdező, gondolom te is nyerni akarsz :D

Sok sikert amugy mindenkinek. Hàtha :)

2018. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok.
2018. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szelvényen szoktam leginkább, mert szoktam sorsjegyet is venni és akkor egyúttal feladom. ha nincs időm, akkor applikáció vagy sms fogadás
2018. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első, én is ugyanígy vagyok vele, mi van, ha valami más számsort adok fel a héten, aztán az eredeti számaim nyernek...? :D
2018. szept. 8. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Semmilyen szerencsejátékon nem veszünk részt.
2018. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

95 %-ban az szerencsejatek.hu oldalon fogadok...

Hatalmas elony, hogy nem kell elmenni a lottozoba, ami vagy nyitva van vagy nincs, ha nyersz, akkor.automatikusan jováiródik a belso egyenlegeden, amit ha akarsz kikered szamlara....

Hatrany hogy folyamatosan ott van, ez akkor baj, ha nem tudod kontrolálni.magad....

2018. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem volt ötös találat. :D Nyertél valamit kérdező? elég hülye számokat húztak.

(#1 voltam)

2018. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ötösön nem, inkább hetesen, simán mert ott jobbak az esélyek igaz a nyeremények nem akkorák.


Illetve úgy szoktam, hogy mindig félrerakok egy-egy szelvény árát aztán egyszerre adok fel akár 20 játékot is egy sorsolásra, szintén az esélyek növelése végett.


Amúgy simán lottózóban szoktam.

2018. szept. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2-es... pont az 1 és a 3 jött😂😂
2018. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Te mázlista!! :D :D
2018. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!