Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell kinevetni ezért?...

Miért kell kinevetni ezért? Nem nekik volt melege hanem nekem

Figyelt kérdés

a történet az h. láttam egy jó kis szettet egy magazinban és megpróbáltam úgy fölltözni csak pár cuccom hiányzott

igy felvettem ami hasonlitott rá szerintem jó kis vagány szett volt a képen a modell egy nyári csizmát hordott de nekem csak téli volt azt vettem föl

de nagyon melegem lett benne majdnem megsült a lábam a melegbe 😢 meg aki ma látott meg beszolt meg piszkáltak h miért veszek föl ilyen melegbe csizmát

Még ki is röhögtek pedig nekem volt borzasztóan melegem jó tudom h. nem volt okos dolog a rendes csizma ilyen melegbe de ha egyszer nincs pénzem nyári csizmára és csak ez van.


2018. szept. 8. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert vicces.
2018. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de mi? jól néztem ki szerintem
2018. szept. 8. 18:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudnam , h nem, azt gondolnam, biztos hogy a regi osztalytarsnom vagy.

Egyebkent azert nevettek ki, mert meglehetosen ostobanak tunik valaki, aki ilyen idoben teli csizmaban, vagy kabatban flangal.

2018. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért vicces, mert borzasztóan buta vagy, és a primitivitásodon nevettek.
2018. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

miért vagyok buta meg primitiv

az ha valaki csoro csaladban él és nincs pénze ilyen cuccokra már buta?

meg azért én szenvedtem ma vastag csizmában nem ŐK! Csak jól akartam kinézni.

2018. szept. 8. 18:35
 6/16 A kérdező kommentje:
3.! látod nem ostoba vagyok az a lány se volt az szerinte csak szegények voltak és nem volt pénze
2018. szept. 8. 18:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az évszakhoz illően öltözöl, akkor nem nézel ki jól. Csak mesterkélt, kényszeredett igyekezet lesz, amiben látszani fog, hogy szenvedsz.
2018. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a lényeg, hogy úgy nézz ki ahogy az újsàgokban lévő modellek, hanem, hogx az időjàràsnak megfelelően öltözz. Vagyis ha nincs nyàri csizmàd keress egy a szetthez illő szandàlt vagy félcipőt. Ahogy nyàron nevetségesen fest a sapka, sàl, csizma úgy az is ha valaki télen miniszoknyàban van kistoppal. Nem kell ehhez gazdagnak lenni, és az emberek nem azt làtjàk, hogy te az xy divatmagazinból öltöztél fel, hanem azt, hogy valami nem stimmel.
2018. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Mi háztartástanon az általános iskolában azt tanultuk, hogy az öltözék elsősőrban legyen célszerű, időjárásnak és a tevékenységnek megfelelő, másodsorban divatos, csinos. Eltévesztetted a sorrendet. Értem, hogy így akartál jól kinézni, de szerintem ha majd' meghalsz a melegtől, az eléggé ront az összképen. Okosabb lett volna csak otthon, egy fotó erejéig venni fel a téli csizmát, és inkább időjáráshoz illő ruhában menni ma, szerintem úgy is tudtál volna csinosan öltözni. Ettől még persze senkit nem illik kinevetni és undokul viselkedni vele, és normális emberek, ha már nem óvodások, ezt meg is tanulják. Az ismerőseid, úgy látszik, még az óvodás színvonalat képviselik :-( Persze ha egész nap a te panaszkodásodat kellett hallgatniuk, az más, akkor érthető, ha beszólnak.

2018. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztél ki jól, mert látszott, hogy szenvedsz, nem érzed magad jól abban a ruhában, és egy öltözék csak akkor áll jól neked, akkor nézel ki jól benne, ha látszik, hogy kényelmes neked, jól érzed benne magad.
2018. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!