Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Katonának szeretnék állni,...

Katonának szeretnék állni, viszont van egy kutyám, akinek én jelentek mindent, nekem pedig Ő. Volna, aki vigyázna rá, de nem lenne az olyan. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Csak 8 általánosom van, nem találok munkát, hamarosan 18 leszek és a szüleim szerint jót tenne nekem a katonaság, legalább tanulnék fegyelmet, felelősséget és sok hasznos dolgot. Viszont lassan két éve csak tengődöm, emberek közé nem járok, nekem igazán csak a kutyám van, aki 10 éves elmúlt, ezért nem merem itthon hagyni anyukámmal. Félek attól, hogy az utolsó éveiben, pont idős korára hagynám el, és csak pár hónaponta találkoznánk. Viszont a katonaság is vonz, szeretném megtapasztalni milyen is az, szocializálódnék meg minden, amit elcsesztem, talán rendbe hozna némileg.

Ti mit tennétek a helyemben? Attól kérdezném leginkább, akinek van ilyen szintű kötődése a kisállatával, magára bírná hagyni? Nagyon jó lehetőség lenne ez számomra, de nem szeretném elhagyni életem egyetlen értelmét.


2018. szept. 13. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én balesetben vesztettem el a kutyám, 2,5 éves volt.

Soha nem lett volna semmilyen olyan körülmény, hogy elváljak tőle.

2018. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, ha azért akarsz katona lenni, mert a szüleid szerint jót tenne neked, akkor inkább találd ki, hogy valójában mit szeretnél csinálni.
2018. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h neked ez ilyen lelki allapotban javitana a dolgokon. a szuleid pedig csak a felelosseget akarjak haritani, nekik kellett volna egy magabiztos, talpraesett gyereket nevelni es nem az utolso pillanatba radfogni mindent es elkuldeni katonanak. engem is vonz a katonasag egyebkent, de egy visszahuzodo ember ott nem erezne magat jol. a kutyarol pedig az a velemenyem, h en otthagynam, de en nehezen kotodok eleve barkihez is, szoval ez csak en vagyok. ebbe legutolso sorba neked kell dontened.
2018. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz ott hagyni egy kutyát,akkor nem vagy katonának való,mi lenne ha a családot kéne ott hagyni fél évekre?De ha tényleg katona akarsz lenni akkor menj tegyél egy próbát,de ha nem akarsz az lenni akkor ne anyádék döntsék már el..
2018. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!