Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 11 éves kislányt megerőszakolt...

11 éves kislányt megerőszakolt 2 sportoló?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről ?


Létezhet hogy 2 olyan középkorú volt élsportoló hónapokon keresztül a lány akaratán kívül erőszakol egy gyereket és közben ez senkinek sem tűnik fel?


Nem Ferdít ez egy kicsit hogy 3-4 éve a nevelőapját is megvádolták ezzel?


Amikor meghallottam ezt nagyon elszörnyülködtem mert elhittem az egészet de most már egyre kevésbé hiszem el, nevelőotthonban nőttem fel és láttam nagyon nagyon érdekes dolgokat bent és az hogy egy 11 -13 éves lány hogy tud manipulálni hát ezek a dolgok pl bent semmik voltak azaz baromira nem gyerek már főleg mostanában és simán ki tudom nézni hogy ez egy megrendezett dolog valakinek a bepiszkolására.


13 évesen egy lánynak ( Tudom jól mert félelmetes hogy mennyire gonoszak és agyafurtak tudnak lenni ezen a téren is a lányok /fiúk) milyen következményel járhat ez?


Kiváncsi vagyok a véleményekre és kiváncsi vagyok hogyha kiderül hogy ez egy lejárató kampány és belebuknak akkor itt tételezzük fel hogy 2 embert szinte tönkre tettek / (xyz és a kislány mert vszeg nem egyedül találta ezt ki....) ha mégis kiderül hogy ez kacsa volt, hogyan fogják megbüntetni a kislányt illetve a felbujtót ha volt ilyen?


nyilván nem csak ejnyebejnyét kap legalábbis ha pl az én apámmal tennék ezt és kiderül hogy hamis volt minden az biztos hogy kegyetlen modját találnék annak hogyan kompenzáljak.



Ha meg igaz, úgy is kifogják deríteni akkor a 2 ikonunk nyilván megkapja a büntetést ...



2018. szept. 18. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
12%
Áldozathibáztatás. #metoo
2018. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
80%

Én kizárt dolognak tartom, hogy a pasik rányomultak a kiscsajra!

Az Isten szerelmére: egy olimpikon annyi nőt szerez(het) magának amennyit csak akar!

Kizárt, hogy két vízilabdás válogatott rá legyen szorulva egy fejletlen kislány fejletlen testére!

Részvétem a megvádoltak családjának, gyerekeiknek, és sok erőt, kitartást az igazság kiderítéséhez!

2018. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Én semlegesként álltam hozzá és ameddig nincs itélet addig csak feltételes modban beszélek és kérdezek DE azért ez elég kemény , engem itt főképp az érdekel hogy ha ez megbukik akkor mi lesz ... ? Én élsportoló lennék akit annó mindenki istenitet pl (ol bajnok) és most meg gyerekeket edzek ( nemes szakma) és jonne egy ilyen ... és ha be is bizonyosodik hogy hazugsag volt akkor is kb tonkretettek 2 ember eletet plusz csaladjuk is van nem hazudok es nem is fogok szepiteni ha ez jon ki a vegen en tenyleg oda ba..nam a lanyt es a felbujtot hogy kapjak darabokra oket az afgánok .....



Mondom ezt feltételes modban , es ennek a lanynak mar volt rendorsegi ugye is , meg vadolt meg mast is ezzel igy ez mar ..... 2 ev mulva megint meg vadolnak uj embereket?

2018. szept. 18. 23:43
 4/66 Bummer válasza:
77%

Szemétség amit az ország kiemelkedő hőseivel tesznek.

Senki nem tudja bemesélni hogy kisgyerekre mentek rá ráadásul nem is azonnal jelentve.

Ha még 16 évesről beszélnének aki buliban 18-20-nak adta ki magát még hihető lenne, de ez így csak pénz és szenzáció hajhászás ami undorító.

2018. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Amikor ez kipattant akkor azonnal nogyogyaszhoz akartak vinni es az anyja nem engedte .... onnantol kezdve kezdtem kételkedni a lány álítasáról amint mind a 2 ex sportoló azonnal belemegy hazugsagvizsgálatba is ... azert egy ilyet 2 ember biztosan nem tud átverni ók pedig siman bevalalljak es vszeg meg is fog tortenni.



Amiket meg ezek a tv s pszihologusok mondanak ... jesszus.... mar nem ott tartunk hogy 13 évesen babáznak (tisztelet a kivetel) hanem ok mar az iskolaba eszmeletlen fejlett dolgokat beszelnek át . 13 evesen mar az a minimum hogy lanyok egymas kozott ezen a teman bőven túl esnek ( témán nem pedig gyakorlatba) itt is tisztelet a kivételnek mert sokam már gyakorlatban is túl vannak ezen....



Tv be oedig szó szerint trauma kent kozlik.... nagyon kivancsi vagyok honapokon keresztul megis hogy csinaljak ezt meg ugy hogy senkinek nem tunik fel es elso alkalom utan hogy lehet hogy ott meg sokszor megjelenik ez a lany ..... elso alkalom utan olyan sokkba kellene lennie hogy soha tobbet nem akar visszameni oda.... es o meg az anyjaval 2-3 naponta jar es ez megy honapokon keresztul ....

2018. szept. 19. 00:04
 6/66 anonim ***** válasza:
93%

Az ártatlanság vélelme mindenkit megillet. Amíg a bíróság jogerősen nem ítélte el őket addig nem követtek el semmit.

Sajnos a médiának és az igazságszolgáltatásnak köszönhető hogy ártatlan embereket hurcolnak meg, életeket tesznek tönkre.

Ilyen fordított világban élünk, ha valakit megrágalmaznak akkor az emberek azt rögtön megbélyegzik.

Két kollégámat rágalmazott meg büncselekmény elkövetésével egy többszörösen büntetett előéletű férfi. Rogton ügyvédet kellett fogadniuk hogy ne rakják őket előzetesbe, 2 évig tartott az eljárás, csak a szerencsénak volt köszönhető hogy be tudták bizonyítani az ártatlanságukat. Felmentették őket a rágalmazót pedig nem ítélték el.

Ennyir a mai magyar igazságszolgáltatásról.

2018. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
89%
Igazábol elöfordolhat. De eleg gyanus a sztori.
2018. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
18%
Beteg világot élünk, pedofiloknak börtönben a helye! Szegény kislány :(
2018. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim válasza:
97%
Csak a 8 válaszolóval közlöm hogy meg volt a nőgyógyászati vizsgálat és szűz a lány
2018. szept. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik "sportoló" (mostanra már edző, és 50es éveiben jár) nyilatkozott. Olvassátok el előbb.

[link]

2018. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!