Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc vloggeretek?

Ki a kedvenc vloggeretek?

Figyelt kérdés
Nekem Herby és Czibók. Ők nem játsszák magukat, nem vágják a videoikat, és tapasztaltak.
2018. szept. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
molnár krisztián
2018. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MetalCastiel
2018. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
justvidman, csak sajnos mostanában egészségügyi állapota miatt nem készít videókat. Remélem hamarosan jobban lesz és visszatér a YouTube - rá :)
2018. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs egyetlen kedvencem. Van egy kupac énekes (komolyabb és komolytalanabb is, a kettő néha egyszerre van jelen, pl. azoknál, akik ismert dalokat írnak át tudományos szövegűre), zongorista, de szeretem a tudomány, paródia témakörök jelesebbjeit is.
2018. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem a vloggereket. Számomra sosem volt érdekes, hogy idegen emberek megszólalásait figyeljem. Másrészt meg nagyon kevés az érdekfeszítő vlogger.
2018. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fira
2018. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Safiya Nygaard az egyetlen youtuber, aki vloggernek minősülhet és nézem. Rajta kívül két-három csatorna van, amit rendszeresen követek (Try Guys, Seamus Gorman, Super Carlin Brothers), és mondjuk öt, akikre fel vagyok iratkozva, de nem mindig nézem (Good Mythical Morning, FBE, Thomas Sanders, Ladylike, Brad Mondo). Mindenki mást csak egy-egy alkalommal nézek, ha épp szembejön, vagy külön ajánlják. Magyar youtubereket nem is nagyon ismerek, régebben néha Szirmainak a videóit néztem, meg még sokkal régebben Dancsót, de az még a fénykorában volt.
2018. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a vágást szerintem nem érdemes negatívumnak tekinteni. persze kinek mi jön be. szerintem egyik vlogger sem attól lesz jobb vagy rosszabb, hogy vájga-e a videóit.

nekem a vágatlanul kamerába sokat szövegelős műfaj egyáltalán nem jön be. persze akár ebben a múfajban is lehet jót csinálni, de szerintem a legtöbb videónak inkább használ a vágás és ha bemutat valami mást is, nem csak a beszélő fejét. persze az sem árt, ha ezt jól csinálják, nem csak össze-vissza.

2018. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!