Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy valakit...

Mitől függ az, hogy valakit megjegyeznek-e az emberek vagy sem?

Figyelt kérdés
A gimiben elég népszerűtlen ember voltam, alig ismertek, ha beszélgettem random emberekkel, másnapra el is felejtettek stb. Egyetemen viszont pont az ellenkezője: míg én kissé hadilábon állok az emberek, főleg a nevük megjegyzésével, addig engem szinte mindenki megjegyez, olyanok is rám köszönnek, akikkel pl. egyszer beszéltem két héttel azelőtt, a nevemet is tudják stb. Sőt, két emberrel is úgy kezdtem el beszélgetni, hogy mondták, hogy emlékeznek rám X közös óránkról (ahova jár kb. 200 ember), pedig nem is beszéltünk. Szóval mi lehet az oka, hogy itt sokkal inkább emlékeznek és felfigyelnek rám az emberek, mint a középiskolában?
2018. szept. 28. 12:24
 1/9 anonim válasza:

Valószínűleg itt jobban nézel ki.

Lehet más a külsőd és az emberek is mások komolyabban kedvesebek és kevésbé gyerekesek

2018. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kupálódtál kicsit ki a gimi óta? Mert akkor ugye érthető, pláne ha lány vagy.
2018. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2018. szept. 28. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom gimi és egyetem közt letetted a jogsit és apád vett neked egy BMW-t. Legalábbis ilyenkor szokták hirtelen észrevenni az embert, főleg a nők, akik addig átnéztek rajtad. Ilyen világot élünk. :D
2018. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, persze... Nincs BMW-m, de még csak jogsim se.
2018. szept. 29. 05:00
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Nálam mindig is ez volt a helyzet. Azonban én tudom is az okát. Általában az ördög ügyvédje vagyok. Mindig képes vagyok felszólalni és árnyalni az elhangzottakat. Vagy csak simán hangot adok a nemtetszésemnek. Ez a tanároknál azért eléggé elülteti a nevem:D


Lehet, hogy te is szokatlan, érdekes személyiség vagy.

2018. szept. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ide már nem debilek járnak, mint a korábbi gimidbe.
2018. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, ebben van valami. :D
2018. okt. 1. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen ruhákat vagy hajat hordasz?

Valamivel elüthetsz a tömegtől


Csak mert én a suliban pont azokat jegyeztem meg akik épphogy elfutottak mellettem, de

-egyik csaj pont ugy nézett ki mint egy férfi

-másik sötét rockernek álcázza magát és igy pont a szépségét takarja el

-a következő amolyan sittes kemény magatartásproblémás csajnak tűnt aki bármikor leordít

-a kövi hasonlitott egy mesefigurához


És mivel átjárhatós osztály voltunk, lehetett választani ki hol folytatja a kövi tanévet, a suliból pontosan azok kerültek az osztályunkba akiket így "megjegyeztem"a sulibol. El voltam képedve. Osztálytársam lett a fficsaj is, a rocker, a sittes is, a mesefigura is, és a tobbi is (nem csak 4 volt akiket megjegyeztem)

Hihetetlen.

2018. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!