Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki nőgyűlölő?

Mitől lesz valaki nőgyűlölő?

Figyelt kérdés
Mi vezet odáig, hogy valaki egységesen a női nemet utálja?
2018. szept. 28. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
A orrfennhordása, beképzelt viselkedése, anyagiassága, visszautasítások tömegei miatt lesznek a leggyakrabban szkeptikusak a női nemmel szemben a férfiak, ez érthető is, hiszen sajnos az egyenjogúság megjelenésével a nők gyakorlatilag bármit megtehetnek, jobb munkákat kaphatnak, mint a férfiak, sok helyre befúrták magukat stb...
2018. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
A nők*
2018. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Hozzáteszem az előzőekhez, hogy a nők játsszák az érzelgőset, a gyengédet, és közben a legkegyetlenebb módon koptatják le a nekik nem tetsző férfiakat, ezeknek a férfiaknak mindössze annyi a "bűnük", hogy csúnyának születtek.
2018. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkább az emberek kategória mintsem politika
2018. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kritizálja a nők viselkedését, és vagy a a szélsőséges nőpárti dogmákat, és a femi-k kinevezik nőgyűlölőnek.

Nő is lehet "nőgyűlölő", nem egyszer láttam rá példát :D

2018. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mitől lesz valaki nőgyűlölő?"

Attol ha bųzi

2018. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Nagyjából amit az első meg a harmadik írt. A legtöbbjük nagyon sokra van magával, elképesztően beképzelt, felszínes, és a legtöbbnél ha csúnya vagy vagy csak nem keresel sokat akkor semmi esélyed, mert borzalmasan anyagiasak, csak a külsőségekre adnak, és szóba sem állnak olyanokkal akik nem "álompasik" (értsd: sok pénz, jó kocsi, bunkó viselkedés, kigyúrt testalkat). Persze ezt mindig tagadják, de valamiért 90+%-uk ilyen pasikkal van, és valamiért én is azt tapasztalom, hogy egyet sem lehet még csak beszélgetésre bírni sem, nem hogy összejönni vele. Továbbá rohadt visszataszító hogy manapság lassan minden csaj, már 13-14 évesen cigizik, minden másnap hulla részegre issza magát, 12 évesen már nem szűz, kommersz szarokban mászkál mind, egyiknek sincs egyénisége, mindegyik ki van festve mintha belesett volna egy temperás üstbe (egy se néz ki természetesen) és mind rettentő bunkó, mocskosszájú, alpári. Na röviden ennyi. Manapság nagyítóval kell keresni a normális lányokat. Én egy ideig nagyon tiszteltem a női nemet, ott segítettem ahol tudtam, de eljutottam oda hogy elegem volt az undorító viselkedésükből, a filmek főgonoszait megszégyenítő aljasságból, képmutatásból, kegyetlenségből (siránkoznak hogy ők a gyengébbik nem, meg őket kihasználják, közben a pasikatbeszélő ATM-nek, egyéb esetben eldobható papírzsebkendőként használják kb.) illetve abból a borzalmasan eltorzult értékrendből amit képviselnek. Amennyi csalódást, fájdalmat, bosszúságot, önértékelési zavart én elszenvedtem a drága nők miatt, hát a családtagjaimon kívül szóba sem állok innentől eggyel sem csak maximum hivatalos ügyek intézése közben. Inkább egy gekkó meg egy sportkocsi.
2018. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha gonoszság éri a nő által az illetőt; ha esetleg hosszabb bántalmazni tudja a nő az illetőt; ha eleve nem érti meg a nők kommunikációját.
2018. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Attól, hogy nem tetszik neki, hogy a nők is szabad választással rendelkeznek.


Sokan mondják, hogy a nőknek több joguk van - nem, ezek a faszjancsik a pont egyenlő jogoktól is Dunának mennek. Megszokták, hogy férfiként róluk szól minden, és hogyhogy nem fekszik alájuk az a nő, aki nekik kell?

2018. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

"és közben a legkegyetlenebb módon koptatják le a nekik nem tetsző férfiakat, ezeknek a férfiaknak mindössze annyi a "bűnük", hogy csúnyának születtek."


A legkegyetlenebb lekoptatás már akkor szokott jönni, amikor a közeledni próbáló férfi az első tíz, kulturáltabb visszautasításból nem értett. Attól, hogy csúnya vagy, még lehetsz jó fej, jó humorú, és akkor lesz csajod. De amíg azt várod, hogy kiutaljon neked egy nőt az esélyegyenlőségi hatóság, mert neked is jár ugyanaz, mint a jóképűeknek, addig nem.

2018. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!