Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az évben mi...

Szerintetek ebben az évben mi lesz a legújabb tömegdivat a hidegekben?

Figyelt kérdés
Régen a katonazöld hosszú,deréknál madzaggal összeköthetős kabát volt a divat.Szerintetek most mi lesz,amit minden 2.ember fog majd hordani?

2018. okt. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Öt éve a bézs színű, arany cipzáras, derékban övvel szűkített, szőrös szélű kapucnis pufi kabát volt. Azzal szórakoztam a metrón, hogy számoltam hány nőnek van olyan. Idén szerintem a színes steppelt dzseki lesz.
2018. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami olcsó lesz és elég meleg. Ennél többet nem látok előre. :-) De én nem tervezek kabátot venni télre, mert évek óta ugyanazt hordom, és tökéletes, még nem szorul cserére egyik kabátom sem. Téli cipő kelleni fog, de nem a divat fog befolyásolni, hogy milyet veszek, hanem hogy miből lesz méret a lábamra, és az milyen minőségű.
2018. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
-10 fokban a boka fölé érő nadrag titokzonival, hogy a boka kilátszódjon, mert az a divat.
2018. okt. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:

Januárban voltam kint Londonban, ott már egy ideje divat a boka felett véget érő naci a férfiakon télen, + vászoncipővel kombinálva a majdnem folyamatos esőben. Korrekt. :D

2018. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!