Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van 2 srác, mindketten 13...

Van 2 srác, mindketten 13 körül vannak, és elektromos cigiznek. Azt mondják, nem ártalmas, mint az igazi cigi. Ez normális ilyen korban?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, mert minek rászokni egy leszoktatást segítő eszközre? Az E-cigit dohányosoknak, nikotinfüggőknek találták ki annak érdekében, hogy kisebb szenvedés árán szabaduljanak meg a sokkal több méreganyagot tartalmazó cigarettától. Ez olyan, mintha valaki elkezdene nikotintapaszt használni úgy, hogy előtte sosem dohányzott.
2018. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én időmben is volt egy "keménymag" minden osztályban aki benne volt a csibészségben, és kb. 13 éves kor körül cigiztek meg ittak alkoholt először.


Kérdező, de remélem számodra világos hogy két ismerősöd nem orvostudós, súlyosan tévednek amikor azt mondják hogy nem ártalmas az elektromos cigi...

2018. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha itt a többség azt mondaná, hogy normális, akkor ettől kezdve így állnál hozzá? Ha szerinted nem normális, akkor ehhez is tartsd magad, akármilyen válaszok születnek.
2018. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Szerinted normális?

Mi lesz ha én azt mondom, hogy bizony-bizony, ez olyan normális mint a sz#r#s?

Nem, nem normális és ez egyértelmű.

2018. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg 11.-es vagyok. Tavaly és tavalyelőtt még az e-cigit szívták nagyban, az osztálytársaim. Mostanára viszont mind rászoktak a rendes cigarettára. Szerintem is inkább leszokásként kéne alkalmazni a dohányzóknál. Nem pedig a tiniknek kellene szívni, hogy aztán majd rászokjanak a cigire.
2018. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A normálisságot félretéve, tévednek, az e-cigi is ártalmas, csak nem annyira mint a hagyományos.
2018. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én 11.-es diákjaim remélhetőleg már a leszokásnál tartanak, mert pár éve még cigiztek, mostanában meg megy az e-cigi...
2018. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Az E cigi leszoktató segítség a valódi cigiről...ez csak az esti mese része.


A valódi szándék új fogyasztók szerzése, a jelenlegi fiatalság nikotin rabszolgaságba döntése.


Amikor én voltam tízenéves, még minden reklámblok a dohányárút reklámozott.


Az kérdezed normális e ebben a korban, igen az, fiatalon követjük el a legtöbb hülyeséget. Egy 30 éves embert nem tudsz rávenni a dohányzásra, csak az agyatlan tizen húszonéveseket.

2018. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat normalisabb mintha herbalt szivnanak, mert valahol meg azt szoktak ennyi idosen
2018. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!