Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy csajnak...

Mit gondoltok, ha egy csajnak gyerekes cuccai vannak?

Figyelt kérdés
Pl. Állatos, figurás tolltartó, táska, füzetek, sok színes toll.
2018. okt. 14. 16:50
 1/8 anonim válasza:
48%
Azt,hogy még gyerek.
2018. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy aranyos.
2018. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat. Cuki ^_^

Hány éves a csaj?

2018. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem annyira a gyerekes kategória! Ha passzol hozzá, akkor nincs vele semmi gond. A színes tollakat én is szeretem, bár a suliban egy kék tollal írtam. Tolltartó volt egy lánynak vmi allatka, de nála csak azért, mert nem vett ujjat. S az volt otthon. Kiskutyás, kiscicás füzetek szerintem jól néznek ki, meg a sütisek is. Bár en simába írtam.

Táskát azt nem nagyon tudom elképzelni, bá nekem már elsőben sem figurás, állatkád vagy disneys táskám volt, hanem színes hatitáska.


Szerintem nincs vele baj, ettől nem lelsz komolytalanabn, ha ilyen a stílusa, akkor OK!

2018. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Semmi gond vele, ha valakinek ez tetszik, hadd hordja. Az állatok aranyosak, a színes tollak pedig hasznosak is tudnak lenni.
2018. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és nekem is ilyen cuki cuccaim vannak. Pont pár napja vettem egy malackás ceruzahegyezőt meg egy tollat, aminek a végén fityeg egy fánk xd A tolltartóm tele van kiscicás meg kisnyuszis ceruzákkal, meg vannak ilyen füzeteim is.

Szerintem aranyosak és emiatt jobban is vigyázok rájuk, mintha csak sima 12 egy tucat zselés tollaim lennének pl. Meg a füzetekkel is így vagyok, hogy ha kívülről is ilyen kis szépek meg cukik, az arra ösztönöz, hogy szépen írjak beléjük.

Szóval aki hozzám hasonlóan ilyen dolgokat használ, arról se gondolom azt, hogy gyerekes lenne.

2018. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 6 Én is nemrég vettem egy malacos hegyezőt. Meg fánkos tollat. XD
2018. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Had legyenek, legalább nem unalmas :) 20/f
2018. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!