Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs kivel megbeszélni a...

Nincs kivel megbeszélni a problémáimat és megszakad a szívem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szétestem teljesen. Elfogyott az erőm. Egy eléggé instabil családban nőttem fel,anyagi problémákkal,alkoholizmussal megspékelve. Szóval mindig is gyenge voltam lelkileg. Az egyetembe harmadszorra kezdek bele idén. A munkahelyemen sem akartak értékelni soha. Szóval megismerkedtem fél éve valakivel akibe nagyon beleszerettem és sikerült neki kihoznia az összes lelki problémámból ami létezik.Viszont most kidobott a fenébe feltehetőleg egy másik lány miatt. Teljesen felbomlott megint a biztonságérzetem megint,nem tanultam semmit a suliba be se tudok így menni se aludni se enni semmit se tudok. Plusz dolgozok is mert muszáj. Nem bírom el ezt a sok stresszt össze vagyok zavarodva és fogalmam sincs mit csináljak :( Kérlek titeket segítsetek!
2018. okt. 16. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Oké én alszom helyetted, és hátha jön valaki aki majd tanul helyetted, és várjunk még valakit aki megnyugtatja magát, magad helyett.


Mit szólsz?

2018. okt. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

magadat kellene összeszedned, hogy ne mástól függj ilyen téren!

nincsenek barátaid, ismerőseid, senkid?

2018. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyiszer bele kell kezdened a suliba, meg csak nyűgnek érzed az egészet, akkor lehet nem (azt) kéne tanulnod.
2018. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved akkor írj, beszélgetünk.
2018. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!