Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ír vissza. Ciki törölni?

Nem ír vissza. Ciki törölni?

Figyelt kérdés

Egy srác ismerősömmel találkoztam kb. 3 hete, utána megbeszéltük, hogy találkozunk még a következő héten, csak nem tudjuk mikor. Végül nem is keresett utána egész héten, nem is válaszolt. Következő hét elején leírta, hogy ne haragudjak külföldön volt, aztán horgászott telefon nélkül, "elhagyta a figyelmét".. és a hét vége felé érne rá most. Mondtam, hogy oké, semmi gond, majd pár nap múlva megkérdeztem, hogy mikor ér rá pontosan? Ismét nem válaszolt egyáltalán.

Totál úgy érzem, hogy velem van a gond. Viszont haragszom is rá, mert ismerjük egymást régóta. Csak lehet én képzeltem bele többet, és megalázónak értem az egészet.

Szánalmas lenne egyszerűen csak letörölni az ismerőseim közül? Miért legyen olyan ember az ismerősöm, aki igazából nem is akar az lenni?



2018. okt. 18. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ismerősnek éppen ismerősöd azért, mert nem kommunikatív.


A törléssel pont, hogy semmit nem érnél azon kívül, minthgy magadat leminősítsd egy duzzogoós pitschogós sértett kislánnyá.


Amit viszont megtehetsz, emelt fővel és méltósággal, hogy nem írsz rá többet. Ha neki nem fontos a tali, akkor neked se legyen fontosabb. Kb ennyit tehetsz.

2018. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Minek akarod törölni, egyszerűen ne foglalkozz vele és meg van oldva a probléma, miért ekkora nagy divat, ha ilyes fajta dolgokat tesz valaki és egyből törölni akarja az ember? Te többet akartál, ő pedig így lekoptatott, nincsen ebbe semmi ciki, biztosan 15 év körüli naiv lány voltál. Hagyd magára.
2018. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg nem érdekled észre se veszi, hogy törölted. Számodra ez az egész fontosabb, mint neki.
2018. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Engem is igazoltak már vissza kényszerből, pedig elvileg jóban voltunk. Aztán töröltem.
2018. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!