Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Operába beengednek esti...

Az Operába beengednek esti előadásra tíz éves/az alatti gyerekeket?

Figyelt kérdés
Unokatestvéreimről van szó, egyik 10, a másik 8 éves, mindketten fiúk. Bármilyen előadásra beengedik őket (szülőkkel/nagykorú kíséretével)? Továbbá öltözetnek megfelel a fekete farmer+mintás (jurassic park-os) felső vagy inkább simát adjak rájuk? Sportcipő végzetes hiba lenne?

2018. okt. 22. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Operába nem fognak beengedni Jurassic Parkos pólóban meg sportcipőben, oda ki kell öltözni. Az életkor szerintem nem számít, nem hinném hogy ki vannak tiltva a gyerekek (bár az tény hogy nem Operába való egy 8 meg egy 10 éves gyerek, unatkozni fognak meg az se biztos hogy tudnak viselkedni, inkább menjetek moziba).
2018. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jobb azért, ha kicsit jobban "kiöltöznek", nem mintha ezen múlna akármi, csak hogy ne akadékoskodjanak. Egyébként nem biztos, hogy unatkozni fognak, én szerettem menni annyi idősen is.
2018. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idős gyerekek nem operába valók.

Nem kell elvinni őket.

Sok felnőtt sem szereti az operát, a gyerekek pláne nem.

A póló és a farmer pedig nem oda való öltözet.

2018. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!