Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember kut eszedbe az...

Milyen ember kut eszedbe az Aranka névről?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én csak egyetlen nőt ismertem ilyen névvel, mostmár idős néni.

A kertszomszédunk volt mikor gyerekek voltunk és folyton hallgatózott, nekünk ígért egy kiscicát és aztán közölte hogy mégse adja. Állandóan lejárt kőkemény rágóval "kedveskedett" nekünk, a nagymamámra meg folyton irigykedett és másolta, pedig nekik sokkal jobban ment anyagilag.

Egyszóval rossz emlékek.

2018. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Metionin ***** válasza:

A régi szembeszomszédunk, a nagy darab kedves cigányasszony aki többször vigyázott rám kiskoromban. Emlékszem mindig sajnált hogy sovány vagyok :D csipáztam.

Szóval egy ilyen nagyobb darab, mosolygós nő jut eszembe aki nagyokat tud kacagni :D

2018. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Dadus volt az oviban. Nagydarab, kover, fuzos-ovis magasszaru vaszoncipoben. Kedves, nevetos, mama.
2018. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos lányka:)

Olyan, akit mindenki szeret, olyanra gondolok:)

2018. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*Ja és ilyen aranyszőke/szőkésbarna hajjal képzelek magam elé ilyet (nem ismerek Arankát).
2018. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
aranka pudingpor
2018. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A boltos néni itt az utcànkban.
2018. nov. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ciganyasszony.
2018. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Volt munkatársam.Sokáig akart élni, ezért mindennap evett fokhagymát.Irtó büdös szaga volt tőle, nemhogy a közelében, de egy helyiségben sem lehetett vele lenni.

Amúgy jó kövér volt.Már nem él.

2018. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!