Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy milyen ajándékot vigyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy instagram sztár, modell, akinek már több mint fél éve fanje vagyok és most lehet, hogy tudok vele találkozni, de nem tudom, hogy milyen ajándékot vigyek neki. Gondoltam egy levélre amit saját kézzel írok, azt szerintem mindenképp viszek neki, de még mit? Foreveres páros karkötőt? Plüssmacit? Nagyon megköszönném, ha tudnátok linkelni egy-két ötletet❤️

2018. nov. 4. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Foreveres karkötőt biztos,hogy ne!

De ez így kevés info.Te fiú/lány vagy? hány éves? Milyen tipusu találkozó lesz? Nagyon nehéz így megmondani.Lehet ajándékot sem feltétlen kéne vinned.

2018. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"FanJE" biztos nem vagy senkinek ...


Egyébként ne vigyél neki semmit. Te tartod el, abból vesz ételt, hogy követitek. Épp elég.

2018. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy öt-hat éves vagy, mert abban az esetben ez az értelmi szint még elfogadható.
2018. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok és lány, ő 18 és fiú, van fanpagem in neki, szoktunk beszélni és mindenképp szeretnék neki vinni valamit
2018. nov. 4. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Képeslap, és te legyél rajta a képen:D:D:D Vagy valami faja kis naptár szép képekkel, amiket te készítettél, vagy akár csak te válogattál össze:) Vagy rajzolj neki valamit, és dedikáld:)
2018. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodjál le és kezdjél el logikusan gondolkodni. Te vagy a fangirl, bármelyikünknél jobban ismered őt.


A páros karkötő meg a plüssmaci az olyan snassz, hogy szinte garantáltan kukába kerül. Ha már adsz neki valamit, az személyre szabott legyen (legyen valami tartalma, jelentése a számára), ezt csak te tudod kitalálni, hogy mi lehet. Az viszont biztos, hogy nem a tömeggyártott vacakok terén kellene keresgélned.

2018. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!