Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Maris és Klau (YouTube) csak...

Maris és Klau (YouTube) csak szerintem lett kicsit beképzelt az elmúlt időszakban?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerettem mind a két lányt, mert voltak komolyabb és viccesebb videók is, illetve követtem őket több közösségi oldalon. Viszont az utóbbi időben nagyon nem tetszett, amit látok. Főleg instasztorikban. Az egy dolog, hogy elég sok a piálós rész, fiatalok bulizzanak. Viszont szerintem sokszor nagyon lekezelően válaszolnak a kérdésekre, pedig ugye ők kérik, hogy kérdezzenek az emberek. Megértem én, hogy uncsi hatezer ugyan olyan kérdést kapni, de nem biztos hogy tudja az illető, hogy már volt az a kérdés, nem nézi midneki mindennap a sztorikat. Kicsit kiábrándultam belőlük, pedig eddig tényleg nagyon szerettem a munkájukat, mert nem csak tucat videókból állt. De az utóbbi időben a csatornánkra is elég kevés tartom kerül. Klau egyetemre jár, megértem, hogy kevés az ideje.

Mielőtt jönnétek, hogy akkor ne néztem stb., szólok hogy már nem követem őket csak a youtubeon. Egyszerűen csak érdekel, hogy én magyarázom be magamnak ezeket a dolgokat, vagy más is látja?



2018. nov. 8. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Gondoltam rájuk keresek youtube-on, nem kellett volna.
2018. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Gondoltam rájuk keresek,te jó ég bár ne tettem volna.
2018. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Hirtelen eszembe se jut olyan youtuber aki ennyi követővel ne lenne beképzelt. Én mondjuk max Marison látom, de rajta se ellenszenvesen. Hozzáteszem nem követem instán egyiküket sem csak néha nézek 1-2 videót tőlük.
2018. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Válaszom egyszerû igen az lett.
2018. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Klaunak mindig volt egy stílusa, ami nem feltétlenül volt rossz vagy megvetendő. Szókimondó, extrovertált, kissé exhibicionista, ezért megértem, ha valaki beképzeltnek látja. Szerintem nem az.

Na de azt, hogy Maris beképzelt lenne azt tényleg nem értem, miért gondolod. Egy bunkó szót nem hallottam/láttam tőle soha, sőt kifejezetten pozitív energiát áraszt magából 😃

Szíved joga kiábrándulni belőlük amúgy.

2018. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én csak azt vettem észre, hogy klau egy jó huszassal több, mint mikor elkezdte a videózást. Lehet, hogy barbihoz akar felzárkózni lol. Lassan sikerül is neki.😅
2019. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

#6

Jó k*csög vagy -.-

Ha Marinak ez tetszik oké (direkt írtam úgy hogy Mari)

Semmi közöd hozzá hogy ki hány kiló

Szerintem neked sem ártana tükörbe nézni


Kérdezőnek:

Nem lettek beképzeltek. Attól hogy jól érzik magukat (és ezt megmutatják) nem kell egyből letámadni őket..

2019. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Lol, én is ezen hüledeztem tegnap, hogy Klaudia mennyire elhízott. Pedig 2-3 éve milyen csinos lány volt, most meg... Van akinek jól áll a husiság, de ő pont nem az. (Mondjuk ő már nem a husi kategória, hanem a túlsúlyos.) Az sem vállik előnyére, hogy a videók 90%-ában abban a nagy, fehér férfi pulóverben mutatkozik.


"Marit" pedig kár bele keverni ebbe, nem hiszem, hogy Klaudia az ő kedvéért adta fel az egészségét és vált túlsúlyossá. Ez a saját hanyagsága.(Plusz ne felejtsük el, hogy Mari akkor szeretett bele Klaudiába, mikor Klaudia sovány(abb) volt. )

2019. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Miert foglalkozna 11-13 eves gyerekekkel? Addig kellettek neki amig nem szerzett eleg kovetot es nezettseget. Leszarni korabban is leszarta a nezoiket csak eltudta hitetni az ellenkezojet a gyerekekkel.
2020. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!